Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki organizuję #rozdajo

Do wygrania świetnej jakości chińska waga Yunami Mini, warta około 130-150 zł. Waga jest praktycznie nowa, tylko przeleżała parę miesięcy w szafie. Trzymana była w oryginalnej folii, druga na wyświetlaczu, będąca tam od nowości także dalej tam jest. Waga analizuje skład ciała, pokazuje BMI, ile posiadamy mięśni, kości itd. Wystarczy pobrać apkę na smartfona. Wysyłka oczywiście na mój koszt.

Warunkiem rozdajo, jest oczywiście zaplusowanie tego rozdajo plus komentarza z poniższego linku:
Mój Komentarz - tak są to żebroplusy.

Warunki konkursu są takie, że trzeba zebrać o plusy. To właśnie tutaj robię. Dzięki temu zyskają 2 osoby, wygrywająca w konkursie Gearbest i wygrywająca w moim #rozdajo. Czysty profit.

Zastrzegam, że w przypadku gdy użytkownik GearBest_Polska zmieni zasady konkursu to moje rozdajo jest nieważne. Nie powinni tego robić, gdyż nie zawarli w regulaminie klauzuli "rebus sic stantibus" (łac. skoro sprawy przybrały taki obrót), więc w grę automatycznie wchodzi "Pacta sunt servanda" (łac. umów należy dotrzymywać) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rozstrzygnięcie rozdajo jutro o godzinie 18 .

Tooman - Mirki i Mirabelki organizuję #rozdajo 

Do wygrania świetnej jakości chińs...

źródło: comment_GBCC0kVfMLdcPjAPJ1GBYBu5FVHYZtZo.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Tooman: Wybaczcie, ale nie będę spamował nowym wpisem z wynikami rozdajo. Osób które spełniły warunki rozdajo, czyli kliknęły plusy w dwóch miejscach było dokładnie 173, nie mogłem użyć mirkorandoma gdyż to plusy z komentarza. W generatorze liczb losowych zaokrągliłem przedział do 175 osób. Liczba którą otrzymał każdy zależy od kolejności plusowania komentarza konkursowego, numer 1 to pierwszy plus itd. Wynik losowania w screenie poniżej. Zwycięzcę, czyli @kartoffeln proszę o
Tooman - @Tooman: Wybaczcie, ale nie będę spamował nowym wpisem z wynikami rozdajo. O...

źródło: comment_pZvZWm7D5t7GCxcbC4c9XDQNdR5UWlSj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz