Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki organizuję #rozdajo

Do wygrania świetnej jakości chińska waga Yunami Mini, warta około 130-150 zł. Waga jest praktycznie nowa, tylko przeleżała parę miesięcy w szafie. Trzymana była w oryginalnej folii, druga na wyświetlaczu, będąca tam od nowości także dalej tam jest. Waga analizuje skład ciała, pokazuje BMI, ile posiadamy mięśni, kości itd. Wystarczy pobrać apkę na smartfona. Wysyłka oczywiście na mój koszt.

Warunkiem rozdajo, jest oczywiście zaplusowanie tego rozdajo plus komentarza z poniższego linku:
Mój Komentarz - tak są to żebroplusy.

Warunki konkursu są takie, że trzeba zebrać o plusy. To właśnie tutaj robię. Dzięki temu zyskają 2 osoby, wygrywająca w konkursie Gearbest i wygrywająca w moim #rozdajo. Czysty profit.

Zastrzegam, że w przypadku gdy użytkownik GearBest_Polska zmieni zasady konkursu to moje rozdajo jest nieważne. Nie powinni tego robić, gdyż nie zawarli w regulaminie klauzuli "rebus sic stantibus" (łac. skoro sprawy przybrały taki obrót), więc w grę automatycznie wchodzi "Pacta sunt servanda" (łac. umów należy dotrzymywać) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rozstrzygnięcie rozdajo jutro o godzinie 18 .

Tooman - Mirki i Mirabelki organizuję #rozdajo 

Do wygrania świetnej jakości chińs...

źródło: comment_GBCC0kVfMLdcPjAPJ1GBYBu5FVHYZtZo.jpg

Pobierz
  • 24
@ona_czuje_we_mnie_PINIADZ: Ceny tych wag na allegro przekraczały swego czasu 200 zł. Poza tym powerbank jest wart około 50-60 zł. Przyjąłeś dobrą taktykę "dla każdego coś dobrego" i jak widać przyniosła świetne efekty. Tylko stwierdziłem fakt, że pad jest tani, bo jak na pad to jest bardzo tani. A twoja strata, że nie zabezpieczasz się na wypadek zmian regulaminu gry. Ja nie lubię być oszukiwany. Przeprowadziłem tylko rachunek zysków i strat, co
@Tooman: Nie przed wszystkim w życiu da się zabezpieczyć no i czasem tez nie warto.
Uważam, że Gearbest jest na tyle poważna firmą, że wywiążą się z warunków. Wszak sami prosili o plusy :) A o sposobie ich pozyskiwania nie było w warunkach mowy.
No i w jaki sposób zreszta można zbierać plusy na wykopie jeśli nie poprzez jakieś zaprezentowanie siebie.

Też nie lubię być oszukiwany, dlatego nie chcę oszukiwać ludzi,
kiedyś wagę na ali kupiłem po 30zł, a warta jest poniżej 60 (a co dopiero używana) , dodatkowo z racji konstrukcji połowę parametrów pokazują z czapy
@dziku90: To prawda może nie wszystkie parametry pokazywać dokładnie. Nie jest to w pełni specjalistyczna waga, za grube pieniądze ale warta jest tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. Jak widać w chińskich sklepach obecnie kosztuje min. 30$, dla ciebie może być warta mniej niż 60 zł. Masz prawo do własnej opinii.
@Tooman: jest warta tyle, bo wagi dostępne w polskich sklepach oferujące te same funkcje, parametry i działające na tych samych zasadach są na tyle wyceniane.. a Yunmai to nie jest marka za którą się płaci bo ta waga to podróbka xiaomi

przyczepiam się bo nie pochwalam twojego sposobu dążenia do celu ( ͡° ʖ̯ ͡°)