Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem naprawdę w poważnej sytuacji. Straciłem pracę dwa tygodnie temu straciłem prace. Mam troche długów. Od dwóch nic prawie nic nie jem. Niby szukam pracy ale z marnym skutkiem.Zapłaciłem wynajem, kredyt, rachunki i zostało mi 300zl. Nie mam pojęcia co mam zrobić.................... #praca #anonimowemirkowyznania #bezrobocie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawdź na oxl, tam są często oferty że biorą od zaraz bez kwalifikacji. Wprawdzie są to tzw. "gównoroboty" i za słabe pieniądze - ale przynajmniej będziesz miał co do garnka włożyć i w między czasie mógł szukać lepszej pracy.
  • Odpowiedz
@doggeett: nie tak szybko, jeżeli facet ma > 40 lat to ma problem. Jak nie student, to część ofert odpada. Kasa z inwentaryzacji jest za miesiąc, żadna z agencji nie płaci tygodniówek. Do dużej części robót musi mieć książkę sanepid, której wyrobienie trwa i kosztuje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jesteś z większego miasta to inwentaryzacje/praca na kasie/robota na magazynie. Rozpuść wieść wśró znajomych, że szukasz czegoś nawet na zasadzie "bylebym trochę dorobił". Byłem bezrobotny przez rok i wiem, że da rade jakoś coś tam uciułać dzięki tymczasowym zajęciom.
  • Odpowiedz