Wpis z mikrobloga

Ale ojciec może pozwać Cię do sądu i domagać się rekompensaty za poniesioną stratę (utrata zniżki) w postaci np. pokrycia przez Ciebie różnicy między składką wyliczoną bez zniżki, a składką wg taryfy sprzed stłuczki :) - takie głupie teoretyzowanie
@pugi205: Elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) do UFG zaraportowany zostałeś jako sprawca, ale zależy to od ubezpieczyciela. Większość firm jednak będzie tę szkodę wiązać tylko i wyłącznie z polisą taty i to jemu poleci zniżka, Ty powinieneś mieć czyste konto.
@mfind: No właśnie problem pojawił się przy wyliczaniu polisy w proamie, tam wyskoczyło mi że miałem jedną kolizję natomiast w PZU pojawia mi się że jest 60% zniżki. Założyłem konto w UFG i zobaczymy co tam mi wyskoczy.
@pugi205 masz szkodę ponieważ byłeś pewnie zgłoszony przy kolizji jako sprawca więc będzie to w Twojej historii bonus malus. Jak jeszcze nie kupiłeś polisy to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach i zweryfikować Twoją historię. Jak coś to pisz na priv
@fromasz56: Nie znasz, nie oceniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na poważnie, jako agent powinieneś wiedzieć jak wygląda praktyka ubezpieczeniowa (napisałem, że zostaje zaraportowany jako sprawca). Jednak przy wyliczaniu składki zależy to od ubezpieczyciela jakie parametry przyjmuje do wyliczenia.

No właśnie problem pojawił się przy wyliczaniu polisy w proamie, tam wyskoczyło mi że miałem jedną kolizję natomiast w PZU pojawia mi się że jest 60% zniżki


Tak
@mfind: axa, link4.... Powodzenia ze złożeniem wypowiedzenia w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli ubezpieczasz klientów w tych firmach to powodzenia. Ja nie ładuję swoich na miny ubezpieczeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mfind: Czekam jeszcze na potwierdzenie dokumentów ale tak jak piszesz, że zdarzenie będzie odnotowane. Sprawdzałem PZU, Link4 i Mtu i tutaj wysokość OC była porównywalna, w PZU oczywiście najdrożej :)

Przykładowo w Link4 wyszło jakieś 760zł a w Liberty 1900zł a w Proamie już 2100zł.Koniec końców za 630zł ubezpieczyłem w Mtu.

W kwietniu kończy mi się OC na drugą furę więc się do Was odezwę.

Dzięki za pomoc.
@grafi16: Ale proszę nie trollować i wprowadzać innych w błąd ;) Złożenie wypowiedzenia warunkuje ustawa i żadne TU nie ma nic do gadania (o ile wyrobisz się w terminie) ( ͡º ͜ʖ͡º) Obsługujemy tysiące polis i nigdy nie zdarzyło się, aby były z wypowiedzeniem choćby najmniejsze problemy.
@pugi205: Nie ma sprawy :) Daj znać około 2 tygodnie przed końcem umowy i podziałamy (wtedy są najlepsze