Wpis z mikrobloga

@Judasz_: równie idiotyczny? Przecież on wyśmiewa mało wartościowe treści takie jak pranki, czy oszustwa i manipulacje innych youtuberów. Często staje w części po stronie generalnie wyśmiewanego kanału, np. takiej Nanami której wytyka błędy reagując na lincz społeczności YouTube, ale jednocześnie zaznaczając, że reakcje są przesadzone. Wyśmiewa wszystko to, co wyśmiewa się i na wykopie: idiotyczne chellenge, fakeowe pranki i atencjuszy w rodzaju Wardęgi. On nie robi nic z tych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Judasz_: śmiał się z ludzi którzy puszczali cały cudzy film, a często kilka różnych filmów i "próbowali się nie zaśmiać", albo ledwie co komentowali, zgarniając w ten sposób wyświetlenia oryginalnych autorów... a on komentuje (najczęściej już popularne) filmy z którymi się nie zgadza i własnie to robi: komentuje ich treść, jego wkład własny jest duży.
  • Odpowiedz
@Judasz_: no cóż mogę ci powiedzieć, zwraca uwagę na problemy współczesnej kultury internetowej, wg mnie ma to wartość i to także ot, humorystyczną. Jeżeli nie jesteś lewakiem, to dodatkowo zraża cię na pewno to, że twoja filozofia jest często obiektem kpiny, bo to bardzo-lewak jest.
  • Odpowiedz
Gargamel, pseudo-autystyczno-aspergerowy kanał podobny do #bazyliszek


@motorade: ale #!$%@? w to, że w ogóle nie jest podobny, poza formą... bo bazyliszek to śmieszne filmiki, a gargamel to vlogi na konkretne tematy. No ale jak wy nie widzicie różnicy między wykorzystaniem filmu do komentarza, a skopiowaniem cudzego filmu i dodaniem własnej mordy by kraść wyświetlenia, to ja nie wiem czy argumentacja logiczna cokolwiek tu da... gówno wam podać pod
  • Odpowiedz
@motorade: @Judasz_: Możesz się jedynie czepiać wykonania, ale nie treści. Wiesz co to hiperbola? Wygooglaj sobie. Gargamel piętnuje i wyśmiewa kłamstwa, manipulacje, głupotę oraz debilne pranki. Nierzadko staje też w czyjejś obronie np. dzieci na YT lub popularna beka z rzuceniem się gimbów na bluzę Stuu. No ale jak ktoś nie widzi tak oczywistych rzeczy to o czym rozmawiać xD
  • Odpowiedz