Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego hejtu na Jakóbiaka. To co #!$%@?ł z Ellen było dziwne i to mocno, ale ten hejt był już dużo dużo przed. Zarzut jest taki, że koleś jest z branży i ktoś mu załatwia te wszelakie wywiady.

No #!$%@? skandal xD

Jak bym chciał robić w szołbizie, i miał kogoś kto mi to ogarnie to też bym korzystał jak #!$%@?. Nie ma chyba miesiąca żeby jakiś wpis w gorących nie był z jego udziałem pokroju

kogo nie szanujecie

hehe jak widze jego nazwisko to mnie #!$%@?


Prawda jest taka, że koleś wykorzystał wszelakie kontakty jakie miał (mityczne swoją drogą, bo nigdy nikt nie podał jakiegokolwiek źródła ale z chęcią się zapoznam bo też mnie to ciekawi) do robienia tego co zawsze chciał, zgarnia ładny hajs, podróżuje po świecie bo mu firmy płacą za to, i stawia sobie jakieś tam swoje cele które z czasem osiąga.

A miesiąc w miesiąc wpis porkoju

Nie szanuje typa bo ma kontakty nosacz.jpg

xD

#polskiyoutube #niepopularnaopinia #takaprawda
źródło: comment_PvImEle2BVodRx0goBxywyL9nVtmEDCK.jpg
  • 16
@CreativePL: Obejrzałem kilka jego odcinków i po prostu nie pasuje mi ten facet. Po prostu jest w nim coś takiego, że mnie odpycha od oglądania.
W tym jebitnym odcinku z całą tą Ellen pokazał, że jest typem człowieka, który ma się za pępek świata.

Co do wizualizacji marzeń: Masturbacja jest najlepszym dowodem na to, że „wizualizacja marzeń” nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CreativePL: Mam gdzieś jego kontakty i jego nos. Robi co lubi, robi to w bardzo popelinowy sposób do bólu amerykański w negatywnym znaczeniu. Spoko nie muszę oglądać. Ale skoro już pytasz, to mnie zajebiście #!$%@? jego osobowość i zachowanie, są mega rozdmuchane i sztuczne. Myślę, że jest gejem, ale nawet stereotypowy gej (czyt. taka typowa ciotka) zachowuje się w mniej napompowany sposób niż on.
Myślę, że jest gejem, ale nawet stereotypowy gej (czyt. taka typowa ciotka) zachowuje się w mniej napompowany sposób niż on.


@LuckyLuq: Jakie to ma znaczenie czy woli ssać fiuty czy lizać cipki?

Owszem ma duże mniemanie o sobie, ale z tego co widać to dzięki niemu osiągnął to co chciał osiagnąć. Mi raczej chodzi o hejtowanie bo ktoś tam mu załatwia wywiady albo że wygląda tak jak wygląda.
@CreativePL: W swoich wywiadach zadaje trywialne i te same pytania pokroju "Czym jest dla Ciebie miłość?", dla mnie to co tworzy na kanale jest słabe i wpasowuje się w szablon telewizji śniadaniowej. Przełom następuje gdy trafi na dobrego rozmówce, polecam np. obadać Jego wywiad z Marcinem Prokopem link. Jakóbiak zadaje standardowo beznadziejne pytania, a Prokop wyciąga je dzięki temu, że ma coś ciekawego do powiedzenia. Skąd hejt na niego? Z
wpasowuje się w szablon telewizji śniadaniowej.


@ZjedzCiastko: No właśnie ja go idealnie tam widzę, i uważam żeby się sprawdził, cały jego szoł to telewizja śniadaniowa zaprasza gościa i w 15-20minut rozmawiają od A-Z ogólnikami. Taki schemat sobie wybrał. I robi to od chyba 5 lat?
@CreativePL: Dla mnie żadnego, bliżej mi do neuropa niż 4konserwy, mam nawet paru kolegów gejów :)
Mówię tylko, że zachowuje się jak karykaturalny gej, jest sztuczny do bólu.
A co do załatwiania wywiadów to nie mam pojęcia. Może na początku tak było. Dziś już każda gwaizdka wie kim jest Jakóbiak, bo ma chłopak ciśnienie do popelinowych mediów. Taki youtubowy Pudelek z pseudo emocjami.