Wpis z mikrobloga

Auto do 37000 zł (nie kurde, nie dołożę nic żeby kupić coś porządniejszego).
Na co dzień na krótkie dystanse po mieście; 2-3 razy w miesiącu bliskie wycieczki poza miasto; 2 razy w roku wycieczki poza Polskę.
Koniecznie mało awaryjna benzyna, bo zamierzam tym pojeździć z 5 lat, koniecznie minimum 4 drzwi, koniecznie nie starszy niż 6 lat.
Demon prędkości mi niepotrzebny, no ale wiadomo że na trasie przydałoby się coś więcej niż 90KM.
Na wyposażenie też się nie napalam, klima może być manualna, czujniki tylko z tyłu, najbardziej zależy mi żeby było sterowanie radiem z kierownicy.

Czego szukać? Giulietty mi się podobają, Mazda 3 II gen mi się podoba, ale rozważę każdą inną sensowną propozycję.
#pytanie #motoryzacja #samochody
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takie pytanie się na wykopie jakie sobie auto kupić do bez sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pawlo896: no bez przesady, nie uważam się za najmądrzejszego na świecie, więc co dziwnego jest w pytaniu o opinię innych ludzi, którzy, być może, posiadają dany samochód i są w stanie z perspektywy właściciela (albo osoby bliskiej właścicielowi) dać jakieś info o wadach, zaletach, doradzić czy odradzić?
  • Odpowiedz
@advert: Mogę Ci doradzić abyś brał auto z dokumentacją. Książka serwisowa, wszystkie faktury co i jak było robione. Może weź ze sobą jakiegoś mechanika, który zna się dobrze na autach. Możesz kupić polecane auto przez 90% wykopków ale i tak te polecenia na nic Ci potrzebne jeśli auto będzie miało jakąś wadę i to tylko ten jedyny egzemplarz lub po prostu będzie po wypadku.
  • Odpowiedz