Wpis z mikrobloga

@DonaldKluska: celem samego wpisu pewnie było po prostu zawołanie ludzi spod tagu żeby to oni dodawali komentarze przeciwne poglądom temu komuś, kto dodał linkowany wpis
bo ten, co dodał wpis, który Ty linkujesz pisał, że jest zablokowany
no to pewnie chciał żeby inni dodali komentarze skoro on nie może

@farmerjanek: bo to co jest poza wykopem średnio mnie interesuje, jeśli coś takiego jest to i tak nie mam do tego dostępu, więc nie będę oskarżać w ciemno ludzi o manipulacje, bo to niczego nie zmieni i zrobię z siebie wariatkę, a samą ciekawością co do tego hmmm miejsca i tak
  • Odpowiedz
@farmerjanek: no tak, ale to miałoby sens jakby autora wpisu i komentarza obserwowało więcej osób
teraz zerknęłam i w obserwujących nie ma tych czołowych lewaków
tak w skrócie to uważam, że pewnie często jest tak jak piszesz
no i właściwie pomijając zgłaszanie to każdy taki wpis z linkiem albo z jakimś screenem ma wywołać reakcję zgodną z tym co myśli ktoś, kto to wstawia
i pewnie jakaś mocna sugestia, że "to jest złe" ma skłonić do
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Zamykasz się w absolucie jedynego wypoku. To już nie te czasy jest jeszcze ,,mirkoczat'' i inne platformy komunikacyjne z których pewnie korzystają choćby tt i fb. gdzie można założyć zamknięty kanał komunikacyjny.
  • Odpowiedz
@farmerjanek no zamykam się bo moim zdaniem pewnie gdzieś jest jakaś grupa która właśnie tam manipuluje ale samą ciekawością w związku z tym niczego nie zmienię, niczego nikomu nie udowodnię, bo nie mam jak, bo nie mam dostępu do czegoś takiego
I takie coś jest złe, nie chwalę tego, ale i tak nic nie zrobię
  • Odpowiedz