Wpis z mikrobloga

Wczoraj pierwszy raz sprawdziłem się w roli pedagoga, zgłosiłem chęć do poprowadzenia warsztatów z podstaw programowania w C# oraz .NET Core. Kolejne edycje już wkrótce, 25 marca Wrocław, później pewnie Warszawa oraz znowu u siebie w Krakowie z kontynuacją materiału.
Tutaj jeszcze kilka fotek.

#programowanie #warsztaty #csharp #dotnet #spetz #akademiaspetza
spetz - Wczoraj pierwszy raz sprawdziłem się w roli pedagoga, zgłosiłem chęć do popro...

źródło: comment_nsXvCjQePxL0eqH5b77LSbSgAFjm7wU3.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AusyRe: no wiem wiem, pytanie o poziom takie nie na miejscu. Zwłaszcza gdy pytam z ciekawości i z pozytywnego zainteresowania akcją bo szkoda by było gdyby poszło to w takim kierunku jak wspomniana inicjatywa.
  • Odpowiedz
warsztatów z podstaw programowania w C# oraz .NET Core


@spetz: zrób jakies tldr czy tam wrzuć jakiś "spiś treści", bo interesuje mnie po pierwsze, jaki zakres - rozumiem, że może się zacząć od hello world ale ważne na czym się kończy, czy na jakichś niewiele trudniejszych rzeczach typu wyświetlimy sobie okienko z tekstem czy np. na jakimś parsowaniu xmla, podłączaniu do bazy danych czy tam jakiejś komunikacji z serwerem przez
  • Odpowiedz
@AusyRe: RailsGirls też zaczynało właściwie od podstaw programowania (a nawet twierdzi że nadal tam jest) ale czasami robi się z tego jakiś dziwny quasifeministyczny manifest więc to niestety niewiele mówi.
  • Odpowiedz
@medevacs: tutaj w sekcji szczegółowe informacje masz pełną rozpiskę tego co planowałem zrobić ale trzeba to rozbić przynajmniej na 2 części, ponieważ sporo osób miało pierwszy raz styczność z programowaniem w związku z czym musiałem bardziej się skupić na podstawach podstaw :).
Darmowe w sensie nikt z nas na tym nic nie zarabia, był tylko symboliczny bilet za 20 zł aby pokryć koszty jedzenia. Trwało ponad 6h i miało miejsce
  • Odpowiedz
@spetz: Szkoda,że nie widziałem o wczorajszym wydarzeniu (). Jak będziesz coś jeszcze organizował w Krakowie to dawaj znać :)

btw gdzie była informacja umieszczona?
  • Odpowiedz