Wpis z mikrobloga

@kamien23: Ale jest różnica miedzy barbarianem z c64 a wiedźminem 3 gdzie flaki i seks jest za każdym rogiem:P tak samo jest rożnica miedzy gta 1 a gta 5 gdzie kolesia torturujesz
@Haszaks: Ja tam nie widzę nic w złego w jeżdżeniu sobie po mieście na koniu w wiedźminie. Z resztą ten ból dupy odnośnie wieku graczy to idiotyzm. Większość dzieciaków podobnie jak ja w młodości są głównym targetem branży gier. Nawet pomijając gry, dzieciak idzie oglądać tv i słyszy gwałty, terroryzm, zamach i widzi takie rzeczy chcąc czy nie chcąc. Więc nie pozwalając dzieciom na brutalne gry chronimy ich psychikę? Raczej nie...
@Haszaks: ok pozwól że napiszę inaczej: w tym wieku też podglądałem rodziców oglądających filmy na wideo. Różne. Ulubieńcem moim był pewien pan w pasiastym sweterku z rękawica zakończoną ostrzami #pdk
Każdy człowiek ma rozróżnienie przemocy ekranowej od realnej. Nawet dziecko. Nie mówię że zaraz udostępnić wszystko, ale nie robić wielkiego dramatu z tego. Gdyby przemoc ekranowa wplywala na nas tak jak myslisz to 90% graczy byloby w areszcie