Wpis z mikrobloga

@Andreth: Aha, bo ludzie chodzą po mieście z żyletkami by ciąć innym kurtki xD
W internecie nikt nie kłamie, nikt nie manipuluje, to co ktoś wstawi na fb to 100% prawda, zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@01ab: Tak, tak, poważni dorośli ludzie tną sobie sami kurtki i pod własnym nazwiskiem (jedna pani mi znana w realu) wstawiają to na FB. Tak bardzo bardziej to prawdopodobne niż świr smoleński z żyletką. Not.
  • Odpowiedz
@Andreth: Różne głupoty ludzie robią, takie posty na fb mają 0% wiarygodności dla każdego kto choć trochę myśli. Jeżeli sama znasz kogoś kto to spotkało i mu ufasz to ok, ale ja wiem, że posty na fb i innych portalach (na wypoku szczególnie) z góry należny brać za bzdurę.

Tak, tak, poważni dorośli ludzie tną sobie sami kurtki


@Andreth: Poważni ludzie nie zajmują się takimi głupotami jak "stanie z białymi
  • Odpowiedz
róże, tłum = pocięte kurtki. Może odpowiedź jest prostsza niż myślisz?


@prawdziwek: Róże mają kolce, w tłumie jest ciasno, pocięli się tymi kolcami, dzięki już wszystko wiem xD
  • Odpowiedz
@01ab: Tak, tak, "poważni ludzie" zajmują się wyłącznie zarabianiem piniądzów lub siedzeniem na fejsie, to wiadome.
@prawdziwek: 'Sam upadł na nóż. Dziewięć razy'. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@01ab @Andreth przydałaby się jakaś relacja video, ew. postronni świadkowie. Warto filmować w takich sytuacjach (na zgromadzeniu publicznym można to robić bez problemu), żeby później podeprzeć się jakimś dowodem intersubiektywnym. Oczywiście, mnie się wydaje bardzo mało prawdopodobne, żeby ktoś dla niewielkiej atencji na FB niszczył sobie kurtki, ale z drugiej strony wiem, że obie skrajne frakcje byłyby do tego zdolne (kurtki mogą być stare albo kupione specjalnie na tę okazję w lumpie
  • Odpowiedz
@Andreth: skoro poważni dorośli ludzie, posłowie potrafią robic prowokacje w stylu świńskiego ryja w tv czy małpek alkoholu, organizowania rzutów gownem czy zostawianie filców wypełnionych słomą pod biurem poselskim oponenta, albo stawianie ludzi-słupów nakręcających gdzie jest krzyż aby ośmieszyć inną opcje polityczną, to poświęcenie kurtki dla "wyższego celu" jest dosc niskim kosztem. Nie należy wierzyć we wszystko co pokazuje internet czy inne media
  • Odpowiedz
@devs: Dużo rzeczy było filmowanych, ale trudno sfilmować świra, który z tyłu tnie żyletką. Rozumiem jednak, że wpisy czterech osób na FB (akurat jedną znam, żadna wariatka) to słaby dowód dla ludzi postronnych.
  • Odpowiedz