Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj autem. Przed sobą przynajmniej 20 aut widziałem, zapewne wiecej było, ale nie widziałem już dalej. Nagle patrze po prawej na bocznej drodze jakiś koleś leży. Myśle sobie "no #!$%@?, tyle aut i nikt by nie zauważył? Widoczny koleś jak jasna cholera przecież jest". Wyglądu biznesmena nie miał, bardziej taki "zwykły starszy facet". Zapewne pijany, ale lepiej się upewnić. Z auta wyjść nie mogę, bo kolejne kilkanaście aut jedzie i żaden ani myśli się zatrzymać nawet na kilka sekund. W międzyczasie widze, że przechodzi jakiś 50-60-letni #rozowypasek, więc pewnie sprawdzi chociaż czy pijany czy chory. I co? I #!$%@?... przeszła metr od niego udajac, że go nie widzi... W końcu udało mi się wyjść z auta, podchodzę do typa i okazuje się, że...


#zalesie #gownowpis #gorzkiezale #patologiazewsi oraz oczywiście #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 2
  • Odpowiedz
@chomik3: ZA nie przyszło Ci do głowy że babka która była bliżej była w stanie ocenić jego stan bez podchodzenia i całowania go w czółko? Jak ktoś potrzebuje pomocy to mogę pomóc ale jak się #!$%@?ł tak że śpi na mrozie i mu wszystko jedno to jego wybór. Wypiłem w życiu morze alkoholu i NIGDY nie doprowadziłem się do takiego stanu.
  • Odpowiedz