Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #rozowepaski i też #niebieskiepaski, tak przy okazji Dnia Mężczyzn.
Co myślicie o mężczyznach, którzy nie potrafią/nie robią nic w domu. Chodzi mi o proste rzeczy remontowo-pielęgnacyjne domu. Np.: wymiana żarówki, porąbanie drewna do pieca, powieszenie karnisza, wymianie koła od samochodu. I o wymówce typu "nie po to się uczyłem, żeby pracować fizycznie" i potrzebuje do wszystkiego "majstra" który wszystko zrobi. Jestem ciekawa waszych opinii.

Wszystkim mężczyznom z okazji Waszego święta życzę wszystkiego co najlepsze. ʕʔ
  • 66
  • Odpowiedz
Co myślicie o mężczyznach, którzy nie potrafią/nie robią nic w domu. Chodzi mi o proste rzeczy remontowo-pielęgnacyjne domu. Np.: wymiana żarówki, porąbanie drewna do pieca, powieszenie karnisza, wymianie koła od samochodu.


@1dziewczyna_szamana:

Duża różnica jest pomiedzy tymi pracami
Nie wiem czy znam jakiegoś chłopa co nie wymieni żarówki. Do tego są potrzebne ręce i ewentualnie krzesło jak masz
  • Odpowiedz
@Life_will_kill_ya: Nawet widzisz nie wiesz co to karnisze słynne polskie nie wiem ale się wypowiem ;) nie mówiłam tu o sytuacji kogo stać na fachowca a kogo nie... chodziło mi o kwestię tego, że nie robi najprostszych czynności bo "nie po to się uczył" bla bla bla... i też podałam tu przykłady ludzi w związku a nie mieszkających osobno. Dodalam takie magiczne itp ;) i jak nie komentujesz to nie
  • Odpowiedz