Wpis z mikrobloga

@PaulStone: nazwiska tylko zmieniam, zasada jest taka, że ma nie wyglądać mega fejkowo. Ostatnio był Mateusz Ostroruchacz. Kurier wszedł i powiedział: "Mam paczkę dla pana... (rzut okiem na list przewozowy, chwila ciszy i walka z uśmieszkiem) Dla pana Mateusza." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze są właśnie reakcje kurierów/listonoszy.
  • Odpowiedz
  • 4
Kiedyś przez nicka #!$%@? koleś który wygrał bugbounty nie otrzymał nagrody, więc nie wie czy warto
  • Odpowiedz
@birus: paczką wysłany był kabel aux za 3zł (zwróć uwagę, że napisałem "jak zamawiam coś taniego na alledrogo"). Na telewizor za 3k bym się nie wygłupiał, bo bałbym się np. o fakturę imienną, a potem się tłumacz przy gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawciio952: nagły atak trivii: statyści nie dostali scenariusza, więc nie wiedzieli jak scena ma wyglądać. Mieli za to powiedziane, że jak się zaśmieją, to nici z wypłaty. Ich reakcje są autentyczne (scena chyba była nagrana na jedno podejście) :) .
  • Odpowiedz
@majzok: znaczy zamawiasz bez rejestracji? bo z konta, to sprzedający często biorą adres główny i to nawet gdy adres dostawy był bez heheszków - allegro ma to tragicznie rozwiązane, no chyba że coś w końcu zmienili?
  • Odpowiedz
@majzok: no tak, ale zamawiając z konta sprzedający dostaje wtedy 2 adresy - mi często adres dostawy olewali i słali na główny i patrząc po forach było to częste
  • Odpowiedz