Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
  • Odpowiedz
via Android
  • 62
@nastaremilion ja nie mówię, że PiS jest lepszy bo i jedni i drudzy jak coś dobrego zrobili to przez przypadek. Ale odnośnie reform to każdy rząd robi rewolucję w szkolnictwie i służbie zdrowia które kończą się źle. To mówisz, że za PO nie było manipulacji w mediach rządowych? A to ciekawe. Fakt że w Europie wstydu nie było bo pokornie robili co Merkel kazała i się nie wychylali. Radzio jak sam przyznał
  • Odpowiedz
via Android
  • 36
@AKFobia my się nie nadajemy do demokracji. Są takie grupy co się go tego nie nadają. Mu jako naród w naszym polskim piekle powinniśmy mieć silne i dobre rządy ludzi mądrych, którym zależy przede wszystkim na naszym kraju. A takich u nas nie ma w polskim sejmie. Każdy tylko czeka aby dorwać się do władzy i swoich obsadzić. Czasem jeszcze u Kukiza ktoś się wyrwie z projektem ustawy dobrej dla ludzi ale
  • Odpowiedz
-brak zegarka w spisie

-ktos powiedzial, ze na takim stanowisku za mala kase pracuje tylko zlodzieje

-taki mamy klimat

-krzeslo, ktory bylo falszem, a ludzie wierza w to so dzisiaj


@FireDash: z pełnego pakietu wybrałeś takie? :D to gratuluje podejmowania decyzji wyborczych na podstawie takich spraw
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@krzysssi33k a co to zmieni? Zostanie cała reszta zastępców, którzy będą robili to samo: podniesienie podatków aby się wyżywić, stwarzanie problemów aby pokazać jak to oni dzielnie je rozwiązują i tak dalej. Jak dla mnie to jedyny ratunek to jakaś rewolucja i zamiast demokracji rządy technokracji której zależy na polskim obywatelu. Widziałem jak działa firma państwowa i cała ta polityka. Widziałem też dobre firmy prywatne i takie gdzie prywaciarz myślał, że on
  • Odpowiedz
Radzio jak sam przyznał to był od robienia loda Amerykanom.


@elcede: Z tego co pamiętam ten cytat był zmanipulowany. On wtedy mówił, że jak PIS będzie rządził to zrobi laskę Amerykanom

Polsko-amerykański sojusz to jest nic niewart. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa (…). Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy. Problem w
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@rraaddeekk ale nie wybieramy nawet pomiędzy mniejszym a większym złem. Wybieramy pomiędzy gównem a gównem. I to śmierdzi i to śmierdzi, może inny zapach ale dalej smród. Żadnej partii nie obchodzi obywatel a jak wprowadzą coś pro obywatelskie to albo przez przypadek albo bo chcą coś załatwić dla siebie i obywatel korzysta tylko przy okazji.
  • Odpowiedz
A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę?


@elcede: nic, bo połowa z tego jest zmyślona. Radzę się
  • Odpowiedz
@elcede Rządy Tuska to był najlepszy okres w najnowszej historii Polski, nawet nie wiem po co z tym handlujesz.

Zresztą, nawet zgadzając sie z wszystkimi Twoimi zarzutami i mając je w pamięci, to co zrobił z tej okazji rząd to kompromitacja i choćby z tego faktu ze im sie nie udało osiągnąć celu należy sie cieszyć

I nie, nie wydajesz sie pislamista. Bardziej by do Ciebie pasował ten obrazek z freethinkerem w
  • Odpowiedz
synek w olt Express i Amber Gold

@elcede: masz info o tym, że syn Tuska pracował w Amber Gold?! Szybko kontaktuj się z komisją, bo jakimś cudem ten fakt wszystkim uciekł!

które sobie spokojnie działało

... czyli premier powinien według uznania blokować firmy, które jego zdaniem nie są w porządku? Można nawet szerzej - czy państwo powinno interweniować w działania firmy zanim pojawią się dowody, że nie działa ona na uczciwych
  • Odpowiedz