Wpis z mikrobloga

@ReggieReggie69: jedziesz do Szwajcarii, kierunek Zermatt (na Berno, albo pociągiem przez tunel lötschberg, albo objeżdzasz góry przez fribourg na sion, w Visp odbijasz na Zermatt), wjeżdżasz dowolnym z kilku wyciągów zimą, latem możesz wejść. Zdjęcie OP jest z okolic [Findeln](https://map.geo.admin.ch/?topic=ech⟨=en&bgLayer=ch.swisstopo.pixelkarte-farbe&layers=ch.swisstopo.zeitreihen,ch.bfs.gebaeudewohnungsregister,ch.bav.haltestellen-oev,ch.swisstopo.swisstlm3d-wanderwege&layersvisibility=false,false,false,false&layerstimestamp=18641231,,,&X=94937.04&Y=621304.88&zoom=6) (najbliżej ze stacji Sunnega).
drugie zdjęcie
Widoki widokami

12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pęknie. Góry wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Alpy są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

11 listopada.

Wkrótce zaczyna się sezon