Wpis z mikrobloga

@Dobre_bo_z_Marcepanem: ale po co w ogóle tworzyć jakąś nadreprezentację na belce, teraz jest sugestia, że SW opiera się na krążownikach i stacjach bojowych Imperium, tak jakby całą reszta contentu stała w cieniu.

No to tak jak mówię, sama marka Star Wars się obroni i w niej zawiera się cały content, nie trzeba go jeszcze eksponować, tym bardziej że każdemu zawsze będzie się coś nie podobać (lepiej więc przedstawić symbol który wszystkich
  • Odpowiedz
@Jolly_Roger:

Jakbym nie znał zasad estetyki to bym #!$%@?ł kolorów i postaci jak to by niektórzy chcieli, a ograniczyłem się do kilku kolorów z jednym motywem, który jest dla Gwiezdnych Wojen ikoniczny- Gwiazda Śmierci, Niszczyciel i Myśliwce TIE.
Uznałem, że z samym logiem jest trochę pusto, więc wrzuciłem GŚ, a potem krążownik po drugiej stronie dla równowagi kompozycji xd.

Po za tym to Imperium jest tą dobrą stroną i to ją
  • Odpowiedz
@Jolly_Roger:

edit: no właśnie o tym mówię xd, dorzuć Sokoła, Wookiego, Revana gdzieś tam w tle, a na pierwszym planie Gonk droida i kowakiańską małpo-jaszczurkę z pałacu Jabby, będzie fajnie. xd


trudno to tak zaprojektować z postaciami żeby nie było bałaganu, to tylko tymczasowa belka aż ktoś zrobi jakąś bardziej wypasioną albo sam się za nią zabiorę xd

po prostu żeby pusto nie było, ponad 500 obserwujących tag i brak belki
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: to jest ikona tylko OT, i to też niekompletnie, bo równie dobrze ikoną jest Sokół, X-Wingi, Yoda, Vader, itp.

Tak więc arbitralnie wpierniczyłeś tam motywy Imperium, i chyba liczyłeś na to, że nikt nie zwróci na to uwagi. xD

Na belce powinien być jak najbardziej uniwersalny przekaz, samo logo marki (i gwiazdy).

Umiarkowanie, proporcja i harmonia.
  • Odpowiedz
@Jolly_Roger:

Początkowo koncepcją było właśnie samo logo na tle gwiazd jak widzisz na obecnej niedopasowanej belce, ale jak się na to popatrzyłem to jak dla mnie było trochę pusto, dzięki tym dodanym obiektom jest przynajmniej jakieś wrażenie głębi.

No i jak wspomniałem to nie jest permanentna belka. Można je zmieniać. W dziale Star Wars na Reddicie zmieniają co jakiś czas i też nie ma tam wcale uniwersalnego przekazu. ( ͡°
  • Odpowiedz
ale po co w ogóle tworzyć jakąś nadreprezentację na belce, teraz jest sugestia, że SW opiera się na krążownikach i stacjach bojowych Imperium, tak jakby całą reszta contentu stała w cieniu.


@Jolly_Roger: Weź już #!$%@? przestań, że SW się na tym opiera. To samo #!$%@? w tagu #f1. HURR DURR w belce nie może być zdjęcie konkretnego zespołu, bo tag jest o całym F1, a nie tylko tym zespole. Na
  • Odpowiedz