Wpis z mikrobloga

@Berlinianka: Nikt nie mówi, że masz siedzieć na dupie. Skąd w ogóle pomysł, żeby zacząć się ruszać z celebrytką, która nie ma pojęcia co robi? Jeśli chcesz faktycznie o siebie zadbać w sposób sensowny to zainwestuj w trenera personalnego na początku + fizjo, który dodatkowo powie jak ćwiczyć. A po taniości - zacznij po prostu biegać.
@Berlinianka: moja znajoma ćwiczy 'Chodi' jak #!$%@? od dwóch lat. Dodatkowo korzysta z usług dietetyczki. Z ulanej urwy przeistoczyła się w pewną siebie kobietę, którą sam bym szarpał (ale mam konto na wykopie). Także to chyba nie ściema. Potwierdzone info bo co jakiś czas wysyła mi swoje efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AvantaR: Widzisz, ja to chcialabym cos pomiedzy bieganiem (nie lubie) sama dla siebie a trenerem personalnym (jakies stale terminy nie wchodza w gre, bo roznie koncze prace - korpo). Aktualnie katuje sie stepperem i dla przyjemnosci rowerek jak jest pogoda i niebieskiemu sie chce, ale mi to jakos nie wystarcza...
@Berlinianka: polecam Ci blogilates, na jej stronie internetowej jest cały miesięczny plan i filmiki :) Tylko to bardziej pod pilates podchodzi, nie schudniesz na tym dobrze, ale ujędrnisz, wzmocnisz ciało itd,