Wpis z mikrobloga

I tak nie zalegalizuja aborcji w kato państwie więc nie rozumiem po co gdybać.


@blondeblossom: I bardzo dobrze. I piszę to jako osoba, która nie wierzy w żadnego Boga.

Jak nie chcesz mieć dzieci, to kup sobie ogórka.
  • Odpowiedz
@inozytol: Albo ruchaj z zabezpieczeniem?
Jak dla mnie jak ktoś chce niech se robi aborki regularnie. Każdy ma własne sumienie i brak zezwolenia na aborcje w Polsce wcale nie sprawi że nikt ich robić nie będzie.
To jest zbyt skomplikowana kwestia żeby rozważyc to jednym zdaniem.
Osobiście uważam że lepiej wyskrobać fasolkę niż później zakatować na śmierć w rozumną istotę. Są ludzie którzy zwyczajnie nie powinni mieć dzieci.
Za długa
  • Odpowiedz
Jak dla mnie jak ktoś chce niech se robi aborki regularnie. Każdy ma własne sumienie i brak zezwolenia na aborcje w Polsce wcale nie sprawi że nikt ich robić nie będzie.


@blondeblossom:

Dla mnie jest to zabijanie. To może zabijanie dorosłych to też sprawa sumienia zabijającego? Nie ma zezwolenia na morderstwa, a i tak się
  • Odpowiedz
@inozytol: Dla mnie to nie zabijanie bo na początku to to zlepek komórek. I biorę pod uwagę biologiczny rozwój. Nikt nie usunie płodu powyżej 3 miesiaca.
Nie napisałam nigdzie że jak ktoś dokona aborcji to zabije narodzone dziecko. Uderzam fo braku odpowiedzialności ludzi i powszechnej patologii. No. nastki często ukrywają ciąże i później bobo ląduje w śmietniku czy utopiony w wc. Z dwojga lepiej wyskrobac niż dopuścić do tragedii.

Ale
  • Odpowiedz
Uderzam fo braku odpowiedzialności ludzi i powszechnej patologii.


To należy walczyć z patologią, a nie zabijać dzieci.

Z dwojga lepiej wyskrobac niż dopuścić do tragedii.


@
  • Odpowiedz