Wpis z mikrobloga

@BojWhucie: Refundacja antykoncepcji. xD Czyli, ze co? Z paragonem za kondomy mam isc do urzędu i mi kase oddadza? Czy w picie mam wpisac: 100 kondomów. xD Co te rakłem.

Juz widze jak to sie skonczy. Janusz biznesu w aptece kupuje tysiac kondomow, opyla w Czechach.
Janusz grzewczy kupuje kondomy i pali nimi w piecu.
Janusz stulejarstwa nigdy nie zarucha i jeszcze musi finansowac kondomy innym xD

RAKŁEM
@BongoBong: Przynajmniej próbowałem. Bo jaki mam inny wybór? Czy rakłem chociaż raz podało sposób realizacji swoich fantazji? Picrel z ich strony. I tyle.

@steemm: Czyli co 100% refundacja pigułek antykoncepcyjnych kosztujących już teraz ~ 20 PLN? To ten super plan? Czy darmowa wazektomia? Podwiazanie jajowodów? Wkładki domacicne w każdej skrzynce pocztowej?
Pobierz mistrz_tekkena - @BongoBong: Przynajmniej próbowałem. Bo jaki mam inny wybór? Czy rak...
źródło: comment_AdWdJbjfkmNNEe5aoCf19ntZe2R1xbcT.jpg
Sprowadzanie seksu wyłącznie do prokreacji to myślenie betonu.


@metoklopramid: No to proszę wyciągać pieniądze - będziesz refundować seks wszystkim stulejom w polskim społeczeństwie.

I co to za argument, że seks ma działanie prozdrowotne? Jego podstawową rolą jest prokreacja, przyjemność to tylko zachęta. Granie w gry też może mieć działanie prozdrowotne (na psychikę) dla niektórych - czy ta forma spędzania czasu też powinna być refundowana?
Czy ty wymyśliłeś sobie jakieś autorskie rozwiązanie i właśnie je obśmiewasz?


@BongoBong: W przeciwieństwie do "mózgów" z Razem zaproponował jakieś rozwiązanie. Bo plan Razem w każdej kwestii brzmi: "żeby było lepiej". Dołączam się do pytania kolegi - w jaki sposób parta Razem chce zorganizować refundację antykoncepcji?

Tym bardziej, że 2 najpopularniejsze środki, czyli prezerwatywy i tabletki to są wydatki groszowe.
I co to za argument, że seks ma działanie prozdrowotne? Jego podstawową rolą jest prokreacja, przyjemność to tylko zachęta. Granie w gry też może mieć działanie prozdrowotne (na psychikę) dla niektórych - czy ta forma spędzania czasu też powinna być refundowana?


@3Lumintekk: serio? XXI wiek, a Ty sprowadzasz seks do prokreacji? seks ma milion różnych funkcji, a ta prokreacyjna powoli schodzi na dalszy plan - wiadomo, nadal jest ważna, ale większość
@BojWhucie już pomijając niekończąca się dyskusje o antykoncepcji.
Z jakiej pąki ktokolwiek ma opłacić za życie łóżkowe innych osób, to w pewien sposób wspomaganie prostytucji a co gorsze sodomi wśród młodzieży " chodźcie zrobimy słoneczko z tą małą Kaśka he he he"
No a klauzula sumienia, to odebranie podstawowych praw człowieka, jak w III Rzeszy , "Hans zabij tego pedraka! Ale panie kapitanie według mnie żydzi to ludzie nie chce tego robić.
@Wujek_Mietek: no to też już powoli schodzi na dalszy plan w telefonach ;) chodzi o to, że wszystko zależy od perspektywy - jeżeli chodzi Ci o wyłącznie biologiczną, to pewnie prokreacja będzie najważniejszą funkcją, ale jeżeli chodzi Ci o jakąś społeczno-kulturową perspektywę to nie wiem, jakaś funkcja więziotwórcza i te sprawy. Myślę, że na ten moment coraz więcej osób używa telefonu do czegoś innego niż dzwonienie, i coraz więcej osób zaczyna