Wpis z mikrobloga

Hej nie oglądałem meczu wczoraj i dziś tylko skróty ;) jak wygląda ta sytuacja z innej kamery? Wszyscy buldupią ze nic nie było, a przecież z tej perspektywy koleżka wpieprza się Suarezowi kolanami w dupę... Wiadomo, że Suarez dodatkowo symuluje duszenie xD, ale karny wg mnie się należał...
#mecz #fcbarcelona #psg
ksaler - Hej nie oglądałem meczu wczoraj i dziś tylko skróty ;) jak wygląda ta sytuac...

źródło: comment_gXc777Tee3RxoTNOYWsYWMkOTW9Hp9p4.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: Przekonałeś mnie, że faul był.
Przekonaj mnie jeszcze, dlaczego nie powtórzono jedenastki. Przecież przed oddaniem strzału w polu karnym byli gracze obu drużyn (to pokazuje skrin).
  • Odpowiedz
Jestę ekspertę. Można też było zarządzić powtórkę prawidłowo odgwizdanego karnego, ale?


@idol89: ale takich rzeczy z zasady się nie robi. Szczególnie, że ustawienie jest niekorzystne dla Barcelony, a piłka i tak wpada do siatki, więc na #!$%@? im powtórka jak mają bramkę?
  • Odpowiedz
@karamba16: Ale piłka wpada do siatki, więc może powtórka przydałaby się PSG, bo być może nie straciliby gola?

Wiesz też, wielu z zasady nie gwizdałoby takiego karnego.
  • Odpowiedz
@idol89: i co PSG by sobie wbiegało w pole karne, a Barca strzelała karne i tak przez resztę czasu który został? Chłopie to jest jak z przywilejem korzyści. Chyba, że to ci którzy wbiegają dobić są na lepszej pozycji wtedy jestem za powtórką.

Wiesz też, wielu z zasady nie gwizdałoby takiego karnego.

Bo Suarez jest debilem i lubi aktorzyć? xD
  • Odpowiedz
Przekonałeś mnie, że faul był.

Przekonaj mnie jeszcze, dlaczego nie powtórzono jedenastki. Przecież przed oddaniem strzału w polu karnym byli gracze obu drużyn (to pokazuje skrin).


@idol89: aaa o to Ci chodzi :) Jak napisałem - nie widziałem meczu i nie chce nikogo do niczego przekonywac :) Sam sie raczej dopytuję jak było ;)
  • Odpowiedz
@ksaler: Ok, spoko.
Po prostu pokazuję, że mało kto obiektywny jest przy wczorajszych wydarzeniach. Jak z jednej strony ktoś się zasłania literą zasad, to z drugiej łatwo znaleźć inną sytuacją, gdzie przepisy jednak nie są najważniejsze. Każdy patrzy pod siebie.
  • Odpowiedz