Wpis z mikrobloga

Najbardziej kisnę z fachowców, którzy mówią, że pierwszy karny był niesłuszny.

Hurr durr, bo on się tylko przewrócił, Neymar celowo w niego wbiegł!!!!111!!!11!oneone!!111!!11jedenascie!11!!!11!!11!!!!

Nie no, Neymar powinien zatrzymać się, podać rękę i zapytać, czy nic mu się nie stało. To nic, że obrońca zabił się o własne nogi, po czym wyłożył się centralnie na drodze pomiędzy Neymarem a piłką, a szedł on na sytuację sam na sam. Przecież przypadkowo się potknął i wcale nie chciał przewrócić wstrętnego Neymara!

Ta straszna UEFAlona już przesadza, jak można było aż tak wydrukować kalekiego, przewracającego się o własne nogi obrońcę...

#mecz #pilkanozna #ligamistrzow #barcelona #psg
  • 21
  • Odpowiedz
@jamtojest: trwa odwieczna dyskusja czy być #!$%@?ą czy piłkarzem, XXI wiek niestety wygrywa opcja nr 1, stąd są gwizdane karne, które jakieś podstawy mają ale napastnik spokojnie mógłby po prostu minąć typa i wjechać w pole karne. Neymar spokojnie by go wyminął i miał by sam na sam, Meunir musiałby go wtedy już perfidnie za nogę łapać
  • Odpowiedz
@Dogeno: Przecież wiem co dodałem idioto. A gówno z tego, że pierwszy był dobry to nie zmienia faktu, że wynik wypatrzony. Ale barcelonski kochaś nie mający nic wspólnego z znaniem się na footballu musi teraz rozmydlać żałosność tego widowiska.
  • Odpowiedz
@Pliskin: ja #!$%@?, sam się ośmieszyłeś pisząc o jego ośmieszeniu, a teraz zamiast zamknąć japę i udawać że Cie tu nie było to jeszcze coś bełkoczesz o godności i fapowaniu, jak jakiś frustrat XD
lepiej przyznaj się komu kibicujesz, bo ostro się zagotowałeś widzę ;)
  • Odpowiedz
@Slaine: pierwszą sytuację nie pamiętam w czyim wykonaniu była
a druga była już po tej Mascherano, tam bodajże Cavani i ktoś jeszcze wyskakiwali do zablokowania piłki z łapkami wyciągniętymi na boki jak kaczuszki i zostali nabici, a piłka odbiła się jeszcze miedzy ich głowami i rękoma
  • Odpowiedz
  • 0
@RaV_Oyabun: Staram się zachować obiektywizm ;) I wstyd mi za to, co się dzieje na forach i stronach Milanu.

A bolało, oj bolało jak była remontada na nas. A przecież do dziś się spieram z kolegą fanem Barcy o karnego, którego Webb gwizdnął przy rogu, kiedy piłka nawet nie była w grze. Zwykle sędzia wtedy wstrzymuje grę, powtarza, a ten od razu karny. Bolało bardzo. Ale nie krzyczę, że to z
  • Odpowiedz
@jamtojest: dla mnie najbardziej kontrowersyjna sytuacja w meczach Milanu z Barceloną, to był nieuznany gol Szewczenki na Camp Nou przez rzekomy faul na Puyolu... był puchar i radość... ale zawsze te decyzje sędziowskie zostawiają niesmak
  • Odpowiedz
  • 0
@RaV_Oyabun: Oczywiście... Tak daleko nie sięgałem, ale racja. Tam absolutnie nie było faulu. A Milan był mega silny i miał ogromne szanse na wygranie LM w tamtym sezonie. Fatalny błąd sędziego.
  • Odpowiedz