Wpis z mikrobloga

@BarekMelka: Nigdy nie dowiedziałem się skąd bierze się ta niechęć do Fotygi, jak i uwielbienie do Sikorskiego, ale Waszczykowski jest komiczną postacią. Pisałem i mogę tylko powtórzyć, że Konrad Szymański byłby o wiele lepszy, ale przy doborze stanowisk w Polsce liczy się pozycja partyjna... Brak mi też Pawła Kowala, w ogóle PIS kiedyś miał znacznie lepsze kadry.
@grubson234567: Byłem i nawet dałem się omamić lumpen liberałom. Wszystko co pamiętam z "zarzutów" to wygląd, taniec, mina i hardcore negotiators czyli same poważne kompromitacje... Nie to co robienie łaski jego murzyńskości POTUS i rozbiory Ukrainy.
@O5KAR: No i kompletny brak niekompetencji. To była typowa figurantka. Lojalna, ale słaba = czyli kwintesencja robienia kariery w pis nawet dzisiaj. Przykład: Wrzucam stary artykuł, dot pierwszego poważnego wycieku wikileaks o niej: Pochodzi z 2009 roku, opisuje opinię USA o polskim MSZ za jej kadencji :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10242620,Amerykanie_o_Fotydze__Nieporadna__nieufna__bez_doswiadczenia_.html