Wpis z mikrobloga

@sydal: a ten Cie zwyzywa, a jak Pique #!$%@? komus z lokcia i bedzie karny to stwierdza ze symulacja, ot takie podwojne standardy wg nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak naprawdę to wszyscy kibice nie tylko Barcy powinni zamilknac na temat sedziow, bo albo ich krytykujemy za kazdy mecz gdzie sedziuja do dupy, a nie tylko w przypadku gdy sa poszkodowani,a dzis jak ich popchneli przy
@sydal: jestem kibicem Barcelony, widziałem nurkowanie Suareza. Ale co teraz? Generalnie sędzia popełnił tylko jeden błąd w tym meczu(znaczący). PSG samo sobie winne, mieli dwie setki i #!$%@?, życie toczy się dalej, za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, że Suarez nurkował, liczy się wynik. Nie oszukujmy się, gdyby Twoja drużyna wygrała po takim zachowaniu, nie wierzę, że byś się nie cieszył. No chyba, że pisałbyś maile do trybunału arbitrażowego, czy
@sydal: ale właśnie problem w tym, że nie rozumiesz, bo jak napisałem wyżej jestem kibicem Barcelony i widziałem, że Suarez nurkował, więc ślepy nie jestem, troglodytą również nie :)
@sydal: gadasz bzdury bo niby wisi ci ta drużyna ale buldupy o symulki złapałeś jak nigdy. Tak, to co robili niektórzy z bcn było żenujące, tak, powinny być za to kartki, tak, bcn też bywa poszkodowana (ostatnio jestem nie na czasie, ale w lutym chyba ze dwa razy nie uznali im prawidłowych bramek), póki nie będzie weryfikacji wideo - takie dyskusje są jałowe...