Wpis z mikrobloga

Tak se przeglądam tag ps4 od kilku miesięcy i dostaje #!$%@? raka xD, non stop te same osoby #!$%@?ą, jakie to ps4 zajebiste, wszystkie inne platformy są do #!$%@?, i najlepsze jest to, że cały czas są to te same osoby, dają sobie wzajemnie plusy i sobie do tego pałują XD. Ostatnio był temat, że xbox one dostaje fajną usługę "Xbox Game Pass", to też stwierdzili że jest to #!$%@?, samemu płacąc za ps+ i dostając jakieś #!$%@? krapy które nikt o zdrowych zmysłach nawet nie włączy. Nie mam bólu dupy, bo sam jestem użytkownikiem ps4 jak i pieca, ale jakie to trzeba mieć smutne życie, żeby nonstop #!$%@?ć to samo jak zacięta płyta xD, jeszcze rozumiem jakby to były zarzutki, ale częstotliwość wpisów chyba to zaprzecza. Schizofrenia motzno.

#ps4 #pcmasterrace
Pobierz Gomezo213 - Tak se przeglądam tag ps4 od kilku miesięcy i dostaje #!$%@? raka xD, non...
źródło: comment_c4NYtLRyuyvKG7gDLIJcW4a8T98WEKV5.jpg
  • 27
@Christophy ps plus nie jest od tytulów aaa, kiedy swiat to zrozumie ze od czasow jak ps plus stal sie obowiazkowy to tytulami nie beda dopiero wydane hity tylko gry niższej klasy ale czy to musi oznaczac ze gry beda gownem? nie
@RzecznikWykopu: @typ711
Nie sprawia, że jest lepszą konsolą ? A co sprawia, że ps4 jest lepsze, może lepsza rozdzielczość xD? Więc wtedy przyznajecie, że rozdzielczość i FPS ma dla was znaczenie i PC>all XD. PS4 zbudowało sobie na początku generacji przewagę i to wykorzystują, sam kupiłem ps4 tylko ze względu, że wszyscy moi znajomi mają ps4, jeśli nie kierowałbym się znajomymi to wybór by padł na xboxa, same exy na ps4
Nie sprawia, że jest lepszą konsolą ?


@Gomezo213: Ja nie pisałem, że nie jest lepszy. Sam czekam aż wejdzie scorpio, xone stanieje i go kupię ponieważ na chwilę obecną na ps4 nie mam w co grać. Ileż można męczyć nudne jak cholera Uncharted 4 czy remastery z ps3.