Wpis z mikrobloga

Mirki, czy istnieje jeszcze jakiś w miarę klasyczny telefon na którym odpalę #spotify? Do jakiegoś 2014 roku chodziła ostatnia dostępna wersja na #symbian, którą dało się odpalić nawet na Nokii E52. Jak wygląda sprawa na #blackberry? Tylko Spotify w obecnej chwili trzyma mnie przy macanym telefonie, wincyj bajerów nie potrzebuję dlatego szukam czegoś klasycznego.
#telefony #pytanie #kiciochpyta
  • 10
@danoxide: @tux3284: Miałam Q20 i w dotykowcach brakuje mi najbardziej jego gładzika. Nawet bardziej, niż fizycznej klawiatury. Różnicę widać zwłaszcza na stronach internetowych... Klasa sama w sobie <3
A jak one bateryjne trzymają? W specyfikacji wygląda to lepiej niż w dotykowcach, a jak wygląda w praktyce?


@tux3284: To jest dla mnie niestety zagadka, bo na forach czy stronie Euro RTV AGD Classic był chwalony za baterię. Możliwe, że miałam felerny model, ale mój telefon przy Wi-Fi i powiedzmy, że ogólnie normalnym korzystaniu był odłączany od ładowarki ok.6 i podpinany ok. 22. Przy megazużyciu, gdy siostrzeniec dorwał się do gier
@pytaks: ja po aktualizacji na moim Q10 też zauważyłem spadek czasu pracy na baterii, ale jak się większość rzeczy wyłączy i przejdzie do trybu 2G i oszczędzania energii to 3 dni spokojnie - sprawdzone za granicą jak byłem :)
@pytaks: weź pod uwagę ilość cykli baterii jaka przeszła, każda ma żywotność w mairę sensowną na ok 1000 cykli, więc niecałe 3 lata przy codziennym ładowaniu.
weź pod uwagę ilość cykli baterii jaka przeszła, każda ma żywotność w mairę sensowną na ok 1000 cykli, więc niecałe 3 lata przy codziennym ładowaniu.


@brednyk: Mój telefon miał tak praktycznie od nowości, kupiłam go w Euro (zamawiany przez internet, fabrycznie zapakowany aż do otwarcia). Nie był refurbem. Ot, po prostu trefny egzemplarz.