Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr: wygląd się bardzo liczy, a grube lub brzydkie laski mają #!$%@? charakter

Muszę się wyżalić odnośnie #tinder #badoo a konkretnie grubych lasek. Lajkuję wszystkie laski (mam skrypcik, który klika serduszka jak #!$%@?), więc jakieś tam pary wpadają. I teraz teza moich wypocin - grube i/lub brzydkie laski są po prostu #!$%@?ęte. Wiadomo, są też ładne karyny, które są głupie, ale to już po zdjęciach widać, że nie ma o czym gadać. Mam miękkie serduszko i odpisuję tym brzydkim kaszalotom jak do mnie napiszą, staram się być miły, nie ciągnę jakoś specjalnie rozmowy, ale rozmawiam jak z człowiekiem. Nie wygłaszam populistycznych tez, że wygląd nie ma znaczenia, bo ma zajebiste znaczenie (widać, czy ktoś o siebie dba, czy jest karyną / sebą, itp), ale 90% grubych/brzydkich lasek nie ma #!$%@? ŻADNYCH zainteresowań, mają jakieś #!$%@? problemy (dzisiaj jedna do mnie napisała, odpisałem, że będę później bo jestem na siłowni (właśnie się przebierałem), to się obrażała, że pewnie kłamię, bo na siłowni nie można mieć telefonu - WTF? po wyglądzie już widać, że siłownie to widziała co najwyżej na zdjęciu). A wymagania to #!$%@? mają jak laski 10/10. Wysoki, przypakowany, bogaty, przystojny... ale sama jest zaniedbanym spasionym wielorybem z #!$%@? charakterem.
Co do zainteresowań to #!$%@? dramat. "Nie pracujesz, to chociaż masz czas na hobby, co robisz całymi dniami? ;)" - "nic / oglądam seriale / nudzę się".
Ja jestem jakieś 6/10, ale #!$%@? się staram, siłownia, bieganie, mam trochę zainteresowań - matematyka, fotografia, motocykle, gotowanie, strzelectwo, jestem wolontariuszem w schronisku dla zwierząt. Oczywiście normalnie pracuję. A takie kaszaloty nie pracują, nie ma z nimi o czym pogadać, a jak pytam o jakiś sport, to słyszę "nie mam czasu". No #!$%@?. I jak w końcu się #!$%@? i im mówię dosadnie, żeby #!$%@?ły, to oczywiście się zasłaniają tym, że "patrzysz tylko na wygląd, liczy się wnętrze". Gówno prawda - sam kiedyś ważyłem prawie 115kg, ale się ogarnąłem - bycie grubym to w 99% lenistwo (1% to jakieś choroby, albo leki, które powodują tycie, sam takie biorę, ale udaje mi się na razie to ogarniać). Tak samo bycie brzydkim - w 90% jest to zaniedbanie, z 1/10 da się zrobić mocne 3/10, ale #!$%@? charakteru nie da się zatuszować.
Ogólnie wbrew pozorom dużo lepiej gada mi się z ładnymi laskami i w większości nie okazują się puste. Mają zainteresowania, dbają o siebie, jest o czym pogadać. A grubasy i brzydale to nieudacznicy, którzy użalają się nad sobą, są zaniedbani, całymi dniami siedzą przed TV/komputerem i czekają na księcia z bajki. "Wygląd się nie liczy" to najbardziej populistyczne zdanie jakie znam. Liczy się w #!$%@?.
Dobra, rozpisałem się i po paru piwach pewnie niezbyt składnie to opisałem, ale walić to

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 134
@Kolmetoista: :) czasem, jak czytam takie "teksty" to zastanawiam się czy mam prawo żyć? Wg normika z wykopu - nie. Nie spełniam żadnych ustalonych (urojonych) wymagań??opcji??
Zero z ryja/zero z wykształcenia/zero z intelektu/zero z zainteresowań. Jeszcze najgorsza opcja - choroba autoimmuno. No to już jak w okupacji - do utylizacji. I oni #!$%@? nie mogą pojąć, że polskie kobiety lecą za wszystkimi facetami poza polakami. Roszczeniowe gnojki.
@Kolmetoista: pamiętaj słowo klucz! PIENIĄDZE. Jak nie masz pieniędzy - gówno jesteśmy warte. Brak pieniędzy pociąga za sobą brak urody. Brak urody to brak zainteresowań, itp. itd. Głupota, nieplanowana ciąża, choroba, eutanazja.
Żenada. Słowem zakończenia.
Pozdrawiam normalną. :)
@JamJurcia: Nikt nie mówi że bez tych wyimaginowanych "wymagań" nie masz prawa żyć, ale sam piszesz że jesteś zero z ryja/z wykształcenia/z intelektu/z zainteresowań. Teraz sobie odpowiedz na pytanie co to za życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie generalizowałbym XD czy ładne czy brzydkie wszystkie #!$%@? i bez zainteresowań XD tylko te ładne jakby ciut cwańsze są i ukrywają swoją głupotę XD inna sprawa że wszystkie mają w #!$%@? wymagania tyle że nie ma kto ich spełnić, tak mało jest tych alfa na świecie XD
ładne często maja wieksze kompleksy niz brzydkie i straszne na nich presja ciąży że tylu brzydali sie do nich dobiera, a nie ZASŁÓGUJO XD jak śmieli podejść do mnie, księżnej świata XD mimo że jebnięta, foszasta, wredna. po jednych pieniądzach te fanki marlin monro XD
same też nie trawią innych kobiet i nigdy ładniejszych XD mowi sie ze kobiety mają empatię, no jak #!$%@? XD ciekawee do kogo XD siebie chyba i swojego faceta, bo bez niego by zginęły XD

kurde zapomniałem o tym, że tak jest, a to daje inne spojrzenie na różne sprawy ;)


@naciski: n ie tylko grubi. prawdopodobnie każdy #!$%@? zachowujacy sie człowiek jest nieszczesliwy, ze #!$%@? rodziny, albo ma #!$%@? przezycia,
I oni #!$%@? nie mogą pojąć, że polskie kobiety lecą za wszystkimi facetami poza polakami.


@JamJurcia: #!$%@? w tym prawdy XD zagraniczni ruchają ławe laski a polki są łatwe bo biedne, głupie i nudne, a byle książe ze śniadą cerą ktory mowi jestes piękna i masz bogate wnętrze, a one juz maja mokro XD

widac tez nieszczesliwa jestes ale tak bywa urodzic sie glupia, brzydką, nudną i biedną XD

mowisz o
Jak ja kiedyś powiedziłam w towarzystwie, że nie zadaję się z grubymi laskami, bo to najczęściej są podstępne #!$%@? to było od razu poruszenie, że jak to ja tak mogę o nich mówić.


@taalarek: A jak mowi sie ze kobiety to podstępne #!$%@? to tez ciekawe jest poruszenie XD nie widzisz ze obrazasz ludzi, a jestes negatywnie odbierana XD generalizuj tępa dzido dalej XD

napisałaś oczywiscie pozniej, ja jestem zajebista, ja
Osoby grube często są zakompleksione, nie wierzą w siebie


@Kolmetoista: Tak jakby osoby chude nie miały kompleksów XD albo osoby ze zniszczonymi włosami, albo osoby z nieciekawą cerą XD albo osoby które czują się głupie i nudne, bez umiejetnosci XD wiele osob ma kompleksy, nie tylko grubi, ale wszystko zalezy jak dana osoba do nich podchodzi XD
Jeszcze najgorsza opcja - choroba autoimmuno.


@JamJurcia: no elo, czyżby Hashi?
Jak tak, to witam w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem szlag mnie trafia jak pomyślę ile mi ta choroba zabiera a ja nic z nią nie mogę zrobić.

I też wg wykopowych standardów nie powinnam żyć, bo mam problemy z wagą, z cerą (dzięki rozchwianiu innych hormonów), zainteresowaniami (bo wiecznie zmęczona), intelekt może i mam
Grube i brzydkie panny są świadome swojego wyglądu i mają przez to kompleksy. Przez te kompleksy niby MAJO WYMAGANIA,co tak naprawdę pozwala im tłumaczyć przed samymi sobą dlaczego nikogo nie mają(że niby przebierają w kandydatach i nie wezmą byle kogo a nie to,że są brzydkie i grube i nikt ich nie chcexD). Jak już kogoś znajdą to sie zaczyna festiwal #!$%@? - kontrolowanie partnera,ciągłe fochy,testy,wymuszanie komplementów,chora zazdrość i inne #!$%@? muje. Niektórzy
I też wg wykopowych standardów nie powinnam żyć, bo mam problemy z wagą, z cerą (dzięki rozchwianiu innych hormonów), zainteresowaniami (bo wiecznie zmęczona), intelekt może i mam ale co z tego, a do tego nie studiuję na polibudzie i nie pracuję (leń patentowany!1!!!)


@Kolmetoista: nie dlatego tylko dlategoże #!$%@? z tym robisz tylko sie użalasz XD jak masz problem to go rozwiązujesz a ty czekasz jak ksiezniczka az ktos za cibeie
ludzi cos poszlo kiedys zle, bo zamiast generowac sobie przyjemnosc z codziennosci przeniesli ja na kanape i ciastka. I trudniej sie zaczelo ruszac. Lepiej samochodem zamiast rowerem, winda zamiast schodami. kebab zamiast zupy...... I oczywiscie mozna sobie duzo folgowac, ale i tak predzej czy pozniej trzeba sie spiac do dzialania. Grubi wtedy maja niesamowicie ciezko bo przyzwyczaili sie do stagnacji. A pomiedzy stagnacja a rozwojem nie ma duzo roznicy na pierwszy rzut
Nie mają zainteresowań? A atrakcyjne kobiety mają?


@Pawlikowski-33: Dobre pytanie XD to wlasnie te atrakcyjne mają mniej BO NIE MUSZO XD bo mają atencje adoracje i #!$%@? muje XD leżą pachnąi uważają sie za bóstwo mimo spierdlenia XD najlepsze są przeciętne lachony bez chorób, one nie wywyzszaja sie, sa skromne i rozwijaja zainteresowania, uprawiaja sporty, sa normalne XD