Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
K*rwa mam już dość, Całe dziecinstwo zyje w biedzie, pokój w którym sam bym sie ledwo zmiescil dziele z rodzenstwem, nie mam miejsca na odrobienie lekcji, Nie ma miejsca aby pobyc samemu i kolejny raz pomyslec jak bardzo mam #!$%@? dziecinstwo, Wszyscy jakos zyją na poziomie, Ale komu się nie poszczęśćiło? MI. Czekam tylko na ten moment zeby samemu zaczac zarabiac bo nie wiele trzeba bym zyl lepiej niz teraz. Musialem to z siebie wyrzucic! Cale dziecinstwo zyje w cieniu rówiesników, mam dosyc przychodzenie do kolegów i patrzenia jak oni to mają fajnie mając swój własny komp z komputerem który nie tnie na przeglądarce i telefon na którym mozna zrobic cos wiecej niz sie #!$%@?.
##!$%@? #zalesie #dziecinstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: z jednej strony Cię rozumiem, ale pomyśl o tym w ten sposób: masz dużo rodzeństwa, zawsze będzie na kogo liczyć w razie problemów, święta będziecie mieć piękne jak się tak wszyscy zjedziecie z różnych stron Polski/świata. To, że teraz jest Ci ciężko, to sytuacja przejściowa, dorośniesz, będziesz pracował i zarabiał pieniądze, założysz swoją rodzinę, kupisz sobie wymarzonego kompa na własność, a rodzina to naprawdę wielki skarb.