Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam nie wiem czy sie ladowac w #zwiazki - dziewczyna jest 2 lata starsza. Była wcześniej z 5 lat z moim znajomym, byli zaręczeni itp. Gosc polecial troche w kulki. Po 5 latach bolec na boku, zerwał zaręczyny i sobie odbił do innej i teraz już są zaręczeni i planują ślub. To bylo jakiś rok temu, dziewczyna odpoczęła i poukładała sobie wszystko no i teraz coś powoli między nami się tworzy. Ale sam nie wiem czy w to wchodzić - troche niesmaczy mnie fakt ze 5 lat mój dobry znajomy ją posuwał, w zasadzie cały czas byli całkiem dobrą parą, dopóki jemu troche nie #!$%@?. Fakt faktem dziewczyna ma juz 27 - ja 25, trzeba powoli sobie poukladać zycie, ale sam nie wiem czy ladować się w takie coś, gdzie ona miała już wszystko prawie poukładane, a ja miałem tylko kilka związków tak naprawde po 1-2 tygodnie to całe moje doswiadzcenie

#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Najpierw musisz się zastanowić czemu miałeś te związki po 1-2 tygodnie. Bo jeśli masz tylko dziewczynie zawrócić w głowie i po 2 tygodniach ją olać to raczej nie ma sensu.

Po drugie co to ma do rzeczy, że ona miała już poukładane trochę to życie? To ją dyskwalifikuje? Do końca życia ma być już sama bo była z idiotą, który ją zrobił w balona?
Na pewno dziewczyna będzie chciała po
@ZatrutaStudnia: zdaję sobie z tego sprawę bardzo dobrze. Dlatego określiłem ten dzwonek jako psychologiczny. Skoro dziewczyna planowała ślub w tym wieku to "w standardzie" jest również dziecko. To nie jest brzemię, wielu facetów ma podobne potrzeby.
ŁadnySzejk: @OP
@Yssuna:

Po drugie co to ma do rzeczy, że ona miała już poukładane trochę to życie? To ją dyskwalifikuje? Do końca życia ma być już sama bo była z idiotą, który ją zrobił w balona?

No chwila, bo to jest #!$%@? ważne. OP napisal:

"Była wcześniej z 5 lat z moim znajomym, byli zaręczeni itp. Gosc polecial troche w kulki. Po 5 latach bolec na boku, zerwał
Kolesia na boku raczej nie miał ten koleś, tylko co najwyżej panna.

ŁadnySzejk: Nie byłabym tego taka pewna w tych czasach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja to odebrałam jako pomyłkę autora, że chodziło mu o pieroga na boku, a nie bolca. Pomyłka może się każdemu zdarzyć.