Wpis z mikrobloga

Mój stary 7 letni drewnokomputer dogorywa, chcę wydać jak najmniejszą kwotę i stąd pytanie, która propozycja będzie najlepsza. Chciałbym docelowo pograć w rozdzielczości HD (nie full hd) w tytuły pokroju gta 5 na średnich.
Staruszek (pentium e5200 2x2.5GHz + 2GB RAM DDR2 + GeForce 9500GT 512MB DDR3).

Integra z G4560 lepiej wypada niż moja aktualna karta graficzna w której pada chłodzenie i jeden kondensator prawie się już otwiera jak jajo obcego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opcja zielona to kupno od ręki, niebieska to nagięcie budżetu a czerwona kupowanie przez 2 miesiące.

Warto kupić zestaw bez grafiki, z pojedynczym ramem i dokupić taki sam ram za miesiąc+grafikę,
Lepiej brać bez grafiki z 2x4GB od razu i miesiąc na integrze,
Lepiej wydać od razu na całość?

Dodatkowo pytanie czy do moich celów wymienionych u góry i przesiadce z naprawdę kiepskiego sprzętu wystarczy mi Rx460 czy koniecznie brać 1050?

Z tego co przeglądałem tu i tam różnice w grach - średnie fps wypadają ok 5-7fps na korzyść gdzie na high full hd i tak gwarantują +30fps.

Obudowę biorę ze starego, niestety nic innego nie nadaje się do użytku bo dyski jeszcze ATA ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komputery #zestawkomputerowy #pc #hardware
Pobierz silence333 - Mój stary 7 letni drewnokomputer dogorywa, chcę wydać jak najmniejszą kw...
źródło: comment_sn6dxfeZOwIHO2zzl1wxz4UiXcRt0YLs.jpg
  • 2