Wpis z mikrobloga

Zapowiedź wieczornego wpisu.

Podsumowanie fuszerek, "proszę pani będzie dobrze", "ta Śnieżka to prawie tyle co Dekoral kosztuje, ja wiem że kilka razy mówili państwo że ma być Dekoral ale Śnieżka też dobra" i inne dokładnie opisane ciekawsze atrakcje już wieczorem.

#remontujzhannah #cotahannah #januszebudownictwa
H.....a - Zapowiedź wieczornego wpisu.

Podsumowanie fuszerek, "proszę pani będzie do...

źródło: comment_3r8zJ9CrP0OXq64Kss0p2wV7BppICDDB.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter Mieszkanie i tak. Mieszkamy w nim. Ja np po 10h pracy no po prostu nie mam ochoty malować. Poza tym mamy jeszcze jeżdżenie po sklepach, skręcanie mebli itd. Sorry ale nie :)
  • Odpowiedz
@Shatter: Pierdzielę bawienie się wałkami gdy mam inne rzeczy do roboty, i tak już za nami kilka nieprzespanych nocek.
Widzę po kilku wpisach że jesteś fanem "wszystko robić samemu". Też uwielbiam DIY - ale z sensem i rozsądkiem. Mogłam sama sobie wykonać meble ale to by mi zajęło wieki i chodziłabym niczym trup. Po to są pieniądze aby sobie samemu blach nie wyginać by sklecić ciągnik SAM.
  • Odpowiedz
@Shatter: Piszesz tak bo zapewne myślisz że jestem księżniczką i nie wymienię nawet żarówki. Zrobiłam prostą ławkę, odnowiłem drzwi wejściowe w domu rodzinnym, malowałam 200 m metalowego płotu, malowałam ściany - 200 mkw dom rodzinny, lutuję, meble skręcę, poszewki uszyję, rów wykopię, zboże przywiozę, w tym roku może uda mi się nauczyć spawać, jak wrócę na wieś to chcę sama wykonać z drewna stojak na wina/cydr. Nie, malowanie to relaks
H.....a - @Shatter: Piszesz tak bo zapewne myślisz że jestem księżniczką i nie wymien...

źródło: comment_V7dw3sujP2SJMKVs4MTJIVgqGPoqizTt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hannahalla: sam właśnie maluje i jestem niezadowolony ze śnieżki, też Ci słabo wyszło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dekoral bardziej polecasz? Czy jeszcze coś innego mogłabyś polecić :D ?
  • Odpowiedz
  • 2
@Hannahalla a weź...u nas jak był remont to przed malowaniem było dogadywanie ceny
Malarz:Nooo Panie tyle i tyle za metra
Ja:Ok to przychodzcie jutro

Przyszli dostali farbę i się zaczelo
  • Odpowiedz