Wpis z mikrobloga

Zapowiedź wieczornego wpisu.

Podsumowanie fuszerek, "proszę pani będzie dobrze", "ta Śnieżka to prawie tyle co Dekoral kosztuje, ja wiem że kilka razy mówili państwo że ma być Dekoral ale Śnieżka też dobra" i inne dokładnie opisane ciekawsze atrakcje już wieczorem.

#remontujzhannah #cotahannah #januszebudownictwa
H.....a - Zapowiedź wieczornego wpisu.

Podsumowanie fuszerek, "proszę pani będzie do...

źródło: comment_3r8zJ9CrP0OXq64Kss0p2wV7BppICDDB.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: ja niestety mówię z doświadczenia, bo robiłem sobie remont w domu sam (pozdro @IspitOnYourGrave powiedz tylko słowo i Ci panele położę) i jako, że na kuchnie nam nie starczyło w danym roku postanowiłem tylko ją odświeżyć śnieżką na gibkości. O jezu jaka to katorga była. Mała kuchnia, wysokie mieszkanie (4m) upał 40 stopni i stu kilowe bydle (czyli ja) stojące na wygiętej drabinie z oślepiającym potem z-------------m krzaczastych
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Jaki Ty masz problem, bo serio nie rozumiem... Chciałaś Dekoral - on kupił ścieżkę, to za ścieżkę nie płacisz i tyle... Kupi to na co się umawialiście, i zrobi tak jak się umawialiście, to dopiero zapłacisz. Dla mnie sytuacja prosta, jasna i klarowna
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Mój starszy brat (lewe ręce to takich rzeczy) zamiast mnie zapytać jaką białą farbę kupić to wolał spytać pana w lerła a on potem przyszedł do mieszkania szczęśliwy że mu Śnieżkę doradził xD trzy razy malował, ściana już się łuszczyła, kupił jeszcze Dekorala, dał jedna warstwę i wygląda to jak ściana u Bonzo bo niestety zwalił sprawę malując wcześniej Śnieżką.
  • Odpowiedz
@Invisible22: Zawaliście. NIE. Jak wcześniejsze warstwy są pomalowane beznadziejną farbą to nie zawsze to naprawisz kolejną warstwą nawet i drogiej farby bo liczy się to co jest pod spodem a nie mam zamiaru tego szlifować.
  • Odpowiedz