Wpis z mikrobloga

Mircy, razem z Odim szukamy dla niego karmy głównym wymogiem jest brak drobiu - po kurczaku wyżera sobie sierść na ogonie i tyłku. Jakieś opakowania 10 kg byłyby okej no i cena jakby nie zabijała byłoby świetnie. O! Jakby jeszcze była w miarę miekka, bo lubi kruszyć po całym mieszkaniu.
#pies #psy #karmadlapsa
  • 11
  • Odpowiedz
@KornixPL: karmamank.pl ja zamawiam u nich 30kg/m-c i mam urobiony z tego względu upust. przywożą mi bezpośrednio do domu.
Ale w niektórych sklepach czasem widzę, że też mają postawione ich zamrażarki

  • Odpowiedz
@adgebworthy: Raz dostał karmę z kurczakiem, bo byliśmy na wyjeździe i zapomnieliśmy wziąć jego torby z żarełkiem i musieliśmy kupić coś innego no i skończyło się niezbyt ciekawie
  • Odpowiedz
@KornixPL: odpowiednie właśnie. To jest surowe mięso, zamawiasz wielkość paczki zależnie od tego ile dziennie powienien jeść pies.
u mnie przy 2 dużych psach to 1kg dziennie. Codziennie 1 paczka w lodówce reszta w zamrażalniku
Przecież 10 kg mięsa nie będziesz trzymał rozmrożonego w lodówce, bo wyjdzie samo z niej nim minie 3 dzień

nie mówiąc o zapachu naturalnych żwaczy. uryna taka, że różowy każe mi trzymać w garażu otwartą
  • Odpowiedz
@JusTQL: Raz miał surowe mięcho z kością w domu, skończyło się tym, że wynosił kawał mięsa to pod stół, to do swojego legowiska i wszystko śmierdziało i był straszny syf. Masz na to jakiś sposób?
  • Odpowiedz
@KornixPL: z mięsem mielonym ciężko się chodzi ;)
oni wkładają krowę z podrobami do mielarki i ona robi breję, którą wtłaczają do opakowań.

więc masz w paczce: mięso, zmielone kości, wąrtoby, ścięgna, żołądki i oczywiście krew
będę w domu to zrobię foto tego w misce jak chcesz
  • Odpowiedz
oni wkładają krowę z podrobami do mielarki i ona robi breję, którą wtłaczają do opakowań.

więc masz w paczce: mięso, zmielone kości, wąrtoby, ścięgna


@JusTQL: No i to jest świetne rozwiązanie, podeślij jak możesz
  • Odpowiedz