Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #czarni #islam #afryka #4konserwy #neuropa #rasizm
Mam wrażenie, że im dłużej czytam i przebywam na wykopie, tym bardziej mam sprany mózg.
Wykopowe opinie:
-czarni to małpy
-islam jest jeden i są to terroryści, kozojebcy, obcinacze głów
-azjaci są dobrzy w pracach manualnych
-biali wyginą hurr durr
-hindusi są biedni i śmierdzą
-UPAina (jestem potomkiem uciekinierów z Wołynia), wszędzie upaińcy
-ruska propaganda hurr durr
-Polacy są bogami! Hurr durr żołnierze wyklęci, hurr durr Wiedeń
-komuchy, prawaki, korwiniści, pisowcy, kodaki

Tymczasem mój świat wygląda jakoś inaczej... coś tu nie halo. Z Marokańczykiem (arabem) paliłem hasz w Maroko, gadam codziennie z Azjatami na skypie, utrzymuje kontakt z Kenijczykiem, który studiuje w USA (mieszkał w Rosji wcześniej i właśnie w słowiańskim kraju chcieli go #!$%@?ć). Finansowo pomógł mi, bezinteresownie, hinduski milioner, z którym teraz robię biznesy, a którego rodzinę zaczepiali w Czechach, w Polsce i na Słowacji. Regularnie utrzymuję kontakt z każdą nacją, każdą religią i rasą. Wiecie co jest najśmieszniejsze? Ci ludzie są bardziej sympatyczni niż Polak napotkany w sklepie, na ulicy czy w knajpie.
Całkowicie tolerancyjni do mojej rasy, religii czy kultury. Żaden wyznawca chrześcijaństwa nigdy mi nie powiedział "nie masz na czynsz", daj PP. Zrobił to "brudny", "biedny" Hindus, wyznawca jakiegoś mambo dżambo, twierdząc, że dba o karmę i zdobywa przyjaciół.

Więc #!$%@? się wykopowi rasiści... sram na Was ;)
  • 15
@RometAnd: nie pamietam. Jakis kompletny popapraniec. Najpierw wkrecal jak to fajnie sie w PL zyje, potem ze emigranci to patolnia, po czym doebal ze caly swoj dobytek ma w jednej torbie plus laptop. Po czym za chwil pare zaczal jechac, ze PL tak bardzo rozebana, ze patusy biero +500 i tak dalej ( lekkie rozdwojenie jazni ).
Raczej zalosny i tragiczny typ niz groźny, szczerze mowiac;)
@benzdriver: no to jednak ja byłem, elo ;) a reklamówka to chyba mniej niż torba ze sprzętem elektronicznym, po prostu lubię podróżować i nie zatrzymywać się w jednym miejscu
pozdrawiam ;)
@RometAnd: wlasnie bylem na kilka dni w PL. I jak zwykle: shitwykopsays. Bzdury na wykopie o UK. Bzdury na wykopie o PL.
Ale jak ktos nie wychodzi z piwnicy i czerpie wiedze o swiecie z wykopu, to... no wlasnie...
@benzdriver: i jak wrażenia z pobytu w Polsce? :D mi mówią, że w UK śmierdzi, są ciapaki, bezrobocie, grzyb na ścianach, 10 Polaków na mieszkaniu, niechęć do polskich imigrantów, drogie nieruchomości :)