Wpis z mikrobloga

@joyko narkomani, dzieci, samobójcy i debile. O tagu chyba wszystko zostało powiedziane w sumie.
Może i przesadzam, ale nie szanuję alkusów i paru moich kolegów przez takie piwerka z rana sobie na stracie #!$%@?ło życia. Wiem jak to działa takie nakrecanie się i presja społeczna na picie, ileż to razy padło "ze mną się nie napijesz?". Każdy ma swoje zdrowie i niech robi ze sobą co chce, ale bagatelizowanie problemu alkoholizmu
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave:
Bagatelizowanie to jedno, popadanie w skrajności to drugie. Jeżeli zastanawiamy się czy napicie się piwa o 7 rano w niedzielę to alkoholizm to warto zastanowić się nad definicją- czy np Niemcy są alkoholikami skoro piją piwo na przerwie w pracy?
Wiesz, ja nie mówię, że, na przykład, picie piwa codziennie po pracy jest absolutnie niewinne, ale nie robi też z człowieka menela.
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: napisałem bo już nie mogę z tego bólu dupy, że ktoś sobie piwko przy niedzieli wypije albo w ogóle jak wypije to według tutejszych piwniczaków jest podludziem a w rzeczywistości nie mają nawet z kimś wyjść na to piwo tylko całe dnie przed kompem w piwnicy i jest to coś co wykracza po prostu poza możliwości ich marnego żywota, dlatego łapie ich zawiść.
  • Odpowiedz
@ciachostko rób sobie co chcesz, ale wrzucając zdjęcie do neta z browcem można sie liczyć z krytyką.
Wypicie piwa o 7 rano jest takim osiągnięciem dla ciebie jak nie wiem #!$%@? wejście na kasprowy, do takiej rangi urasta xDD wielka mi filozofia się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: ale czy on się tam przechwala tym, że "patrzcie na mnie pije piwo!"?, po prostu wrzucił zdjęcie i nie robi z tego jakiejś chwili zadumy, nad którą należy się specjalnie rozwodzić, kolejny #gownowpis. Nie napisał tam nic, co by go stawiało przez to wyżej, ponad innych ludzi, czy też nie porównał się do czyichś osiągnięć na swoją korzyść, po prostu wypił piwo, zupełnie bezinteresownie xD. Przypominasz
  • Odpowiedz
@ciachostko cocococo xD ale z ciebie rebeliant piwo o 7 rano wypijesz, to wlasnie ty takie dziecko przypominasz, które zaznało zakazanego owocu i jest tym strasznie podniecone xDD
To ty tutaj wyrzuciles wysyrw o tym, że piwniczaki zazdroszczą picia piwa. Bez kitu, jak dziecko takie małe xD nie wiem ile ty masz lat, ale chwalenie się alkoholem i jego spożywaniem to tak po 18 roku życia nie jest niczym nadzwyczajnym, bo
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: założę się, że zdecydowana większość odebrała to za żart. Tak jak wyjeżdżanie na zmywak do Anglii, "bez chleba się nie najesz" i tym podobne. Śmiejemy się ze stereotypów
  • Odpowiedz
@chcialembycmily: Coś w tym jest. Zawsze mi wmawiali, że Polacy to pijusy... pojechałem do Irlandii i okazało się, że Ci to dopiero czadzą. Ale ostatnio bylem na dłuższym weekendzie w Anglii i tam to dopiero gorzała leje się w barach o 14. Trochę mnie zdziwili, bo myślałem, że u nich tylko piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz