Wpis z mikrobloga

@Errad tzn twierdzisz, że nie ma w polsce kultury picia alkoholu? Ostatnio to i tak się to zaczyna zmieniać, bo mniej się wódy wali na rzecz piwa i sporo patusów siedzi za granicą na socjalu, ale zakłamanie, że nie ma problemu to jakaś paranoja xd
@MKULTRA w takich żarcikach kryje się więcej prawdy niż mogłoby się wydawać
@Inguz super odpowiedź xd
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: a czym tak naprawdę różni się wypicie piwa o 20 wieczorem od wypicia o 7 rano? No chyba, że ktoś MUSI, ale to już alkoholizm. Nieraz zdarza mi się otworzyć piwo "przed 12tą" jak jestem na urlopie albo mam jakiś dłuższy weekend i nie widzę w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave tak się zastanawiałem ostatnio czy ty bierzesz takie wpisy na poważnie i potem wylewasz swoje oburzenie czy jednak baitujesz wszystkich wokół tak że nie wiedzą że trollujesz a ty trollujesz a to jest wyborne. Możesz też być #!$%@? xD sam już nie wiem( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave stoję murem za baitowaniem wykopkow tyle że może się na tym przejezdzasz bo oni odpisuja w taki sposób że są kretynami co łapią baita a tak naprawdę to się chichraja w piwnicy że taką #!$%@? hihi się dała. I tak się baitujecie nawzajem coś jak w tej paście co koleś udawał loszke w metinie i uprawiał lesbijski cyberseks z innym typem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz