Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

przestań postować losowe obrazki dla poparcia swojego zdania.


@AgniechaWykopuje: ale jakie losowe? Mówisz, że takiej mody nie ma a ja ci pokazuję, że projektanci mody właśnie coś takiego prezentują. To jak nie ma?

ale to są faceci w płaskich sandałach.


Wpisz w google i zobacz w dowolnych sandałach zarówno mężczyzn jak i kobiety na paryskich pokazach mody (i nie tylko).

Tak czy inaczej- ta laska robi to źle.


A to dlaczego?
Caryca Ksenia


@ErikPrycz: Dział z "Carusią" jest na lewo...
Na prawo mamy dział z bojówką Taylor Swift...
A tutaj mamy Ksenie i proszę mi tu pojęć nie mylić! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ale jakie losowe? Mówisz, że takiej mody nie ma a ja ci pokazuję, że projektanci mody właśnie coś takiego prezentują. To jak nie ma?


@defoxe: Modą i trendami można się bawić, ale z wyczuciem. Wiem co pokazują projektanci oraz co zakładają fashionistki i co można znaleźć w google i zauważ, że większość łączy skarpety z zabudowanymi butami, a jeżeli z innymi to skarpety są ozdobne, lolitkowe i zdjęcia które tutaj zamieściłeś
@AgniechaWykopuje: Nie chcę się wtrącać, ale ona po prostu przymierza ubrania w sklepie. O ile dobrze mi wiadomo to przymierzanie obuwia na gołą stopę jest zabronione w sklepach odzieżowych.

@Zyvalt: Spójrz na tło po lewej. Suszarki, spraye do włosów. To nie jest sklep tylko zaplecze pokazu mody lub innej sesji.

Nie ma sensu wdawać się w dyskusje z wykopowymi ękspertami modowymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można bezpiecznie założyć, że profesjonalistka ma spore szanse znać się na tym lepiej.
@kocham_jeze: Tak właściwie to chyba te skarpetki faktycznie są elementem tego stroju xD
Po tym co mi napisał @Falcon, tj.

Spójrz na tło po lewej. Suszarki, spraye do włosów. To nie jest sklep tylko zaplecze pokazu mody lub innej sesji.

postanowiłem sprawdzić czy to zdjęcie jest na jej instagramie i znalazłem je (link). Podpis do zdjęcia brzmi tak:

White socks are in | @ selectmodelmgmt

Ty lepiej znasz