Wpis z mikrobloga

@Kapelans: Od razu myśli, że jest nim zainteresowana to jest "nad interpretacja", jego zainteresowanie nią nie ma nic do rzeczy. Powiedziałeś "też mu się podoba", jakbyś właśnie wiedział, że ta dziewczyna to odwzajemnia.
  • Odpowiedz
@ZlyMalpa z moim użyciem slowa "tez" sie zgodze, ze moj blad :3 ale skoro jak opisał kolega wyżej ciagle sie zgladala no to chyba raczej cos jest na rzeczy ;d chodze na silownie juz jakis czas i raczej nikt sie bez powodu nie gapi bo albo
Ktos czeka jak zejdziesz z maszyny
Jestes strasznie chudy albo gruby i ktos cisnie beke
Albo wpadles komus w oko (no uwaza Cie za osobe przystojna)
  • Odpowiedz
Co jesli dziewczyna zerkała na mnie na siłce i moj wzrok spotkal sie z nia a ona szybko odwrocila wzrok?


@pull-ups: nic z tego, było minęło

zagadywać czy siłka to złe miejsce?


@pull-ups: każde miejsce jest dobre, siłka, ulica, sklep, galeria, autobus, wszędzie można zagadać, ale jak Ty się nad tym będziesz zastanawiać tzn że i tak nie dasz rady...
  • Odpowiedz
@Jokker: ja chcialbym trafic taka dziewczyne, ktora po prostu by mnie wspierała i potrafiła zrobić ze mnie jeszcze lepszą osobę, ale chyba to jest odrealniona wizja jakaś.
  • Odpowiedz
@pull-ups: masz złe podejście. Czasem owszem się trafiają takie dziewczyny co chcą zmienić/poprawić faceta ale to bardzo złe, będziesz się męczyć. Ty sam musisz o siebie dbać i sam siebie poprawiać, a dziewczyna po prostu może Ci towarzyszyć.
  • Odpowiedz
@Jokker: nie no mysle ze jestem na dobrym kierunku, chodze na siłke regularlnie, ucze sie we wlasnym zakresie js i frameworki powoli ogarniam sobie, mysle nad kupnem paru ksiazek, ale chcialbym troche czasu spedzic poza jaskinią i komputerem z jakas dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pull-ups: Zasada jest taka: Pracuj nad sobą, miej świetne życie i bądź zadowolony z tego że jesteś singlem, wtedy dopiero szukaj dziewczyny. Bo jeśli jesteś załamany z tego powodu że jesteś singlem i czekasz by jakaś dziewczyna Cię z tego wyrwała, to źle to się skończy.
  • Odpowiedz