Wpis z mikrobloga

@pull-ups: może chu*ową technikę miałeś i już patrzeć nie mogła i nie wiedziała czy zwrócić uwagę? :D
A tak serio to zagadaj ;3 dziewczyna, który chodzi na siłownię to nic złego ;d lepsza taka niż jakaś locha, która się boi spocić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pull-ups: Mogła się gapić bo coś było trochę nie tak lub kogoś jej przypominałeś i nie była pewna. Ewentualnie lubi sobie popatrzeć, to nic złego.
  • Odpowiedz
@l-da: no wiem, tylko to nie byly 2 spojrzenia tylko pare, czy to oznaka zainteresowania? Ogolnie to mi sie podobała :) ale po co odrazu zagadywać? To chyba podniecajce ze moze mnie spotkac jeszcze kiedys na tej silce?
  • Odpowiedz
@pull-ups: Zagadaj więc może czy ma jakiś układ ćwiczeń, jest tam raczej po to i od razu trafiasz wspólny temat na który masz coś do powiedzenia. Nie poruszaj na razie tematu diety przy ćwiczeniach bo pomyśli, że ma oponki.
  • Odpowiedz
@pull-ups: ja tam na starej siłowni jak byłem to zazwyczaj podchodziłem przywitałem się na wstępie proste pytanko jak długo ćwiczy do tego jakiś komplement bo świetnie wygląda no i temat jakoś sam poleci ;d jak pewności nie masz to obczaj czy następnym razem też tak będzie robić i tyle :P
  • Odpowiedz
@Kapelans: w sumie moge poleciec jak dlugo cwiczysz, odpowie, wow to zaskakujace bo ładnie wyglądasz, ale wlasnie sie zastanawiam bo moze byc niesmiala i wtedy lipton ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pull-ups: jak nieśmiała to nawet lepiej ;) będzie, że przejmujesz inicjatywę i jesteś stanowczy i te inne pierdoły, które różowe uwielbiają w ''mężczyznach'', póki 15k pewnych nie ma to myślę, że lepiej jeszcze z tym nie wyskakiwać :D
  • Odpowiedz
@pull-ups: nad interpretujesz, właśnie dlatego nienawidzę patrzeć w stronę ludzi, bo potem wymyślają sobie dokładnie takie głupoty, że albo masz jakiś problem, albo jesteś zainteresowany drugą osobą
  • Odpowiedz
@ZlyMalpa skoro jemu też sie podoba to nie ma tutaj żadnej "nad interpretacji" równie dobrze mogła na niego nie patrzeć i mógł zagadac bo mu sie podoba ;d a skoro patrzyla sie ciagle to szansa powodzenia wzrasta o pare % ;p
  • Odpowiedz