Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jeszcze miał w planach wybrać się do słynnej kolekcji starych samochodów pana Tabenckiego, w Grodzisku Mazowieckim, to muszę poinformować, że nie ma już po co tam jechać. Na obu działkach nie widać już ani jednego samochodu.
Tak wygląda jedna z działek na dzień 03.03.2017. W komentarzu fotorelacja z tej działki jeszcze z roku 2015.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration #motoryzacja #klasykimotoryzacji
Pobierz nightmeen - Jeżeli ktoś jeszcze miał w planach wybrać się do słynnej kolekcji starych...
źródło: comment_dP2SvP3GNqfT2isaCnnFZWY5I3DFKIXt.jpg
  • 7
@nightmeen: Wybieram się na Ukrainę ze znajomymi, którzy lubią takie klimaty. Do tej pory mamy zaliczone w sumie Pionki, trochę pałaców, zamków, jakieś pojedyncze budynki w naszej okolicy, Willę Żwiwkowa w Primorsku, trochę hoteli nad morzem Śródziemnym. Myślałam, żeby po drodze o coś zahaczyć przy okazji wizyty na wschodzie :)