Wpis z mikrobloga

@przemek1259: Warto, coś się znajdzie ale nie jakoś dużo. Ogólnie jak jesteś nastawiony tylko na leżenie plackiem no to mało miejsc. Jest wiele rzeczy do zobaczenia na Malcie i Gozo, ja byłem 6 dni w październiku i zdecydowanie za krótko,wiele jeszcze zostało do zobaczenia
@przemek1259: powiedziałbym, że azure window, ale już nie powiem, bo zgineło na zawsze;D To zależy co cię interesuje, czy jedziesz sam czy z kimś. Ja miałem plany przed wyjazdem, a na miejscu wszystko się pozmieniało. Nie odwiedziłem megalitycznych budowli, a chciałem. Zwiedziłem praktycznie północ wschódnie w okolicach od pembroke do birgu i po gozo przejechałem się autokarem po całej wysepce;) Natomiast południowego- zachodu nawet nie odwiedziłem nie miałem kiedy. A tam
@przemek1259: O jeszcze jest fajna podobno bajeczna wioska popeye'a. Ale ja nie dotarłem tam, już nie pamiętam czy było zamknięte czy nie starczyło mi czasu. No szkoda azure window, ale tak jak pisałem tutaj To była głowna atrakcja, może dzięki temu inne regiony gozo staną się bardziej popularne. Ja byłem na przełomie października/listopada i jak zszedłem z góry, zobaczyłem jak to wygląda to się zastanawiałem ile to jeszcze będzie stało;D