Wpis z mikrobloga

Trwają gorące poszukiwania nowej #szosa dla mnie po BH RIP i zaproponowano mi taki sprzęt z 5.5-6k zł:
http://www.freeborn.co.uk/devinci-leo-105-disc
105, carbon, sztywne osie, hydrauliczne tarczówki. Może nie jest najpiękniejszy, ale z rzeczy, które mi się podobają, czyli np;
https://www.canyon.com/pl/road/endurace/endurace-al-disc-6-0.htm
Dostaję jednak drożej i trochę mniej. Endurance z tarczami na węglu są za 9.5 tys... Co myślicie misie? @Jarython to proponowane przez Ciebie BH jednak mimo początkowego zainteresowania, bo mi się podoba, wypadło z konkurencji (alu, brak sztywnych osi, korba FSA).

#rower
metaxy - Trwają gorące poszukiwania nowej #szosa dla mnie po BH RIP i zaproponowano m...

źródło: comment_sPdEMddik7gciMptokQ2vhiTMfy1FIp7.jpg

Pobierz
  • 33
pewnie waży 20kg


@tony_rogalik: Właśnie zapytałem ich o wagę. Dla mnie też deal trochę aż za dobry. W necie znalazłem póki co info, że wersja SL (czyli większa niż moja) bez tarczy waży 7.9
@metaxy: 52/36 spokojnie sprzedasz (swoją drogą bardzo fajne przełożenie), więc to nie problem. Waga 8.72 znośna, szczególnie, że pewnie da się jeszcze trochę odchudzić zmieniając kilka pierdółek
@metaxy gdybym nie miał dwóch kompletów kół pod klasyczne szosowe hamulce to bralbym tego defy na 105 :) Sztywne osie,karbon i hydrauliczne hamulce.Oglądałam go na żywo i jakbdla mnie petarda :)
Tylko że cena nawet po rabacie przekraczala by chyba twój budżet.

Ps.na gianta po rejestracji na ich stronie w ciągu miesiąca od zakupu dostaje sie dożywotnią gwarancją na rame.
i.....a - @metaxy gdybym nie miał dwóch kompletów kół pod klasyczne szosowe hamulce t...

źródło: comment_vebLVYb0DBpRTuVpiAsLMt9hmve0HbfS.jpg

Pobierz
@impa: kiedyś czytałem że gwarancja Gianta w PL oznacza w praktyce jej brak, bo wszystkie reklamacje odrzucają, ale było to jakiś czas temu i może w tej kwestii coś się zmieniło.
Tylko że cena nawet po rabacie przekraczala by chyba twój budżet.


@impa: Czyli ile?

Ps.na gianta po rejestracji na ich stronie w ciągu miesiąca od zakupu dostaje sie dożywotnią gwarancją na rame.


@impa: Też nie wiem tak naprawdę na ile mi to tak znów potrzebne. Przy moich przebiegach rower i tak po 3-4 latach jest mocno przetyrany i i tak się doczeka kolejnej zmiany pewnie.