Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Teraz będzie #logikarozowychpaskow po całości. Moja żona (dwa lata po ślubie) zrobiła wczoraj awanturę jak wróciłem z pracy. Przychodzę i mówię:
J: oooo nowe paznokcie sobie zrobiłaś
Z: cooo?
J: nowe paznokcie ładne masz
Z : od tygodnia mowilam Ci ze ide do kosmetyczki zrobic a Ty zdziwiony jestes ze sobie paznokcie zrobilam!
J: nie jestem zdziwiony chcialem powiedziec ze ladne
Z: jakbys nie byl to bys nie powiedzial oooo nowe paznokcie

I tu się zaczęło ze nie slucham jej i koncert wspominek z ostatnich lat i ze zawsze musze ja zdenerwowac. Zona choleryczka i histeryczka. Sonczylo sie na tym ze jak jej nie przeprosze to moge wyp... z mieszkania i kazala zostawic obraczke (mieszkanie po jej rodzicach ale tylko ja pracuje i zarabiam)
Nie przeprosilem teraz jade do pracy ponoc jak wroce ma mi spakowac rzeczy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wieczorem wroce i dam znac co i jak pod tagiem #logikamojejzony

Aaa najlepsze ze mamy dziecko półroczne ale ona twierdzi ze sobie sama poradzi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 178
  • Odpowiedz
@bluberr: Dalej nie rozumiesz co przekazuje i snujesz domysły, że ona taka jest z jego powodu. Chcesz ja na sile wybielic, mimo danego zachowania. Ciekawe czy Ty bys wybielała faceta ktory bije dziewczynę? Moze nie dostał milosci? Moze wsparcia? Moze zdradzila go? Czy da sie usprawiedliwiac pewne czyny? Mówie Ci ze jesli cos jej nie pasuje to nie powinna sie czepiac byle czego i kazac sie domyslac o co chodzi, tylko
  • Odpowiedz
bo mężczyźni mają dziwną tendencję do niesłuchania swoich kobiet.


@DziewczynaMirka: To nie jest dziwne. Nie jestesmy waszymi sługusami. Wy nas nie słuchacie bo zgrywacie ksiezniczki, wiec czemu my was? Ani nie posprzatacie, nie ugotujecie, seks na zawołanie nie ma, bo kobieta DECYDUJE O TYM. A jak facet slucha to narzekania ze pantofel, a ona by chciala twardej ręi, męskiego. DLatego to jest ta wasza smieszna logika. Zawsze zle i winny facet.
  • Odpowiedz
@foundead: Nawet nie zamierzam tego komentować XD
Współczuję Ci tylko doświadczenia z kobietami.
A Twojej kobiecie albo przyszłej kobiecie braku empatii i zrozumienia.
Myślę, że jeśli jest ogarnięta to się przyzna do winy, nikt nie mówi, że ma za nią jak pies latać. A chęć zostania matką, a potem rzeczywistość to są dwie różne sprawy. Tak czy siak, wiedział co bierze i jeśli jest zawsze niezrównoważona to nawet mi go nie
  • Odpowiedz
@foundead nie wybielam jej konkretnie, wolałabym tego uniknąć bo nie mamy szerszego obrazu co tam się działo oprócz tego że się wkurzyła o pierdołę. Zaznaczam tylko że podobne zachowania, nie panowanie nad emocjami (NIE WIEM CZY W TYM PRZYPADKU) to przypadłość która można łagodzic poprzez zapewnienie szczęśliwego, bezpiecznego środowiska. Nie wiem czemu przeszedles od fochów żony do rękoczynów męża, argument z dupy XD
  • Odpowiedz
Nawet nie zamierzam tego komentować XD


@DziewczynaMirka: Ale komentujesz. Logika?

Współczuję Ci tylko doświadczenia z kobietami.


Dlaczego? Przecież wszystkim by trzeba było wspolczuc, bo takie jesteście xD

A Twojej kobiecie albo przyszłej kobiecie braku empatii i zrozumienia.


A Ty byś empatię miała do faceta który sie na Tobie wyżywa, nawet jak mu powiesz komplement, podsawisz obiad pod nos, a on będzie Ci jechał i wypominał od razu że jestes najgorsza? Logika.
  • Odpowiedz
Zaznaczam tylko że podobne zachowania, nie panowanie nad emocjami (NIE WIEM CZY W TYM PRZYPADKU) to przypadłość która można łagodzic poprzez zapewnienie szczęśliwego, bezpiecznego środowiska.


@bluberr: Tak, bo pewnie Ty jestes takajak ona, dlatego ja bronisz i umiesz sie w jej sytuacje wczuc. Zawsze winisz kogos innego, ze Ci nie "zapewnił". Jestes dorosła, tak czy nie? Gdzie masz bezpieczenstwo teraz? W pracy trzeba znosic fochy dziewuch ktore nie maja bezpieczenstwa, kawki
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: Ssij tępa dzido xD nie odpowiedzialas na moje pytania bo ci łeb paruje od tej twojej logiki. Zachowujecie sie jak idiotki i wpadacie w ta generalizacje IDEALNIE. No nie ma, z toba nie ma co dyskutowac jak i żoną tego mirka. Za glupie na to jestescie. I tak nie dotrze. Facet #!$%@?, taka logika. A wy swietoszki i mądre, mimo ze nic na to nie wskazuje, ani jeden argument,ani jedno
  • Odpowiedz
@foundead: Co mam odpowiadać jak żeś odleciał i gadasz jakieś bzdury zupełne i sprowadzasz WSZYSTKIE baby do jednego wora? XD Tak sobie możemy do wieczora, ja jedno, a Ty drugie.
Żyj sobie dalej w tej nienawiści do kobiet.
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: Nienawisc do glupoty, tak zostalem wychowany xD Jakie wszystkie? czepilas sie najmniej istotnego szczególu z calego wywodu i pytan, wiec wlasnie, zostalas oficjalnie w worku jebniete rozowe, ktore jedye co potrafia to zwalic wine na kogos zeby myslec ze wygraly dyskusje. Zapraszam do psychiatry zani m zniszczysz zycie facetowi i dziecku jakbys miała. Ten sam mechanizm co żona opa, ten sam xD i ty mowisz ze nie waro wrzucac do
  • Odpowiedz
@foundead powiedziałam już wszystko co chciałam jakieś trzy razy, więc skończę się powtarzać. Unikam argumentów ad hominem, tobie też radzę bo wychodzisz na mizogina i chama.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: klopszretard:

Uwierz mi, ja też byłem dziewczyną zauroczony, ale jak mi robiła jakieś kłótnie o byle gówna, odwarknęła bez powodu, podnosiła głos z miejsca jak się z nią nie zgadzałem, ciągłe narzekania....to sorry. Na początku też miałem niezły mindfuck, przepraszałem, bo myślałem, że coś źle zrobiłem, bo może miała ciężko w pracy/na uczelni i trzeba się obnosić jak z jajkiem, bo może okres. Ale tak było nawet w piękne
  • Odpowiedz