Wpis z mikrobloga

Jest na sali ekspert od #netflix #zagranico ? Kilka pytań mam a to nie elektroda to se nie poszukam ;)
Wiem że mogę miesiąc bezpłatnie i sam popróbować ale nie chcę go marnować na rozkminy tego typu.

- Miejsce korzystania z usługi #niemcy jak z włączeniem napisów PL , żona pyta ;) (podobno sie da,ale podobno to rozdajo samochody na placu czerwonym)
- cebula motzno więc pierwsze co przychodzi na myśl to konto premium i rodzina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4 urządzenia ok. Sytuacja taka: Salon aka duzy pokój aka wohnzimmer -Smart TV,piwnica-stacjonarka,sypialnia-lapek,1 router Wifi, jak to sie liczy? Podziele konto na 4 osoby (wiadomo że rodzina to inne cebulaki a nie zona) to moge tylko ogladac u siebie na 1 urządzeniu?

Z góry dziękuje za konkretne odpowiedzi i odwdzięczam sie milionem plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konwerter - Jest na sali ekspert od #netflix #zagranico ? Kilka pytań mam a to nie el...

źródło: comment_Lqz9WclWuFe1Bx1Xg858hHA7epfiqRGn.jpg

Pobierz
  • 11
@gooral_bagienny: Dziękuję. Z 4 urządzeniami chodzi mi o to że jak juz bede miał rodzine w pakiecie,każdy w swoim mieszkaniu. To czy będę mógł tylko korzystać np. ze smart TV w salonie czy jak mi sie zechce to przejdę do sypialni z lapkiem.
@gooral_bagienny: Jestem noga z informatyka, chodzi mi o to czy netflix nie rejestruje ip urządzenia . Jak juz podzielę konto na 4 obce osoby,popatrzę sobie na serial w salonie na TV i zachce mi sie dokończyć sezon w łóżku w sypialni to czy to bedzie działać?
@Konwerter: Bedzie, Netflix rejestruje tylko ile urzadzen na danym koncie oglada w tym samym momencie. Nie bardzo rozumiem tylko jak chcesz podzielic konto, mozesz sie zalogowac na wszystkich 4 i stworzyc kazdemu profil ale zeby podzielic jedno konto na 4 maszyny i jednoczesnie ogladac to nir ma tak dobrze :P
@gooral_bagienny: Chodzi mi o to że: 4 osoby beda miały dostęp do konta (rodzina netflix) jeżeli juz podzielę konto na te 4 osoby to czy każdy z nas bedzie mógł korzystac tylko z 1 urządzenia. I nie chodzi mi że w jednym czasie,ale np. 3 osoby oglądaja sobie w domku cokolwiek,ja u siebie jako 4 na telewizorku w salonie. Po czym wyłanczam TV i ide do łózka z laptopem (w dalszym
@Konwerter Zrób tak, najwyższy pakiet, ten na 4 maszyny. Zaloguj się na każdym urządzeniu a na koncie stwórz cztery profile, po jednym dla każdej osoby. Każdemu przykaż żeby używał tylko swojego profilu i wtedy każda z czterech osób może oglądać 24/7 co chce i ile chce. Ty sam możesz mieć ile chcesz urządzeń w domu bo jesteś adminem konta.
@Konwerter: Z napisami to jest bardzo roznie:

- Seriale Netflixa - 99,9% beda napisy
- Inne seriale: czasem sa, czasem nie ma. Ja np we Wloszech nie mam napisow przykladowo do House MD, Suits, HIMYM ale np do Breaking Bad sa. Z tego co zauwazylem jak wyhcodza jakies nowe seriale (nawet nie netflixowe) to zazwyczaj sa.
- Filmy - tu bym powiedzial, ze moze sa napisy do 10%. Zdecydowana wiekszosc filmow