Wpis z mikrobloga

@Templariuuuusz: przede wszystkim czas pracy na baterii. Zależy też na jak dużym wyświetlaczu. Na moim Q10 720x720 na 3.1" jest według mnie bardzo dobrze. Jak będzie wyglądać ta sama rozdziałka na Q20 to nie wiem, bo nigdy go nie miałem w ręce... a chciałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak z płynnoscia, zacina sie po jakims czasie?


@Templariuuuusz: Nigdy nie miałam ścinki, mimo, że doładowałam go kilkoma aplikacjami, także grami (JellyCats, Mapy Google, jakieś Zgadnij co to, programy do nauki języków). Ale korzystałam z niego mniej niż rok, bo wysłałam go do serwisu na wymianę baterii (wcale nie było z nią najgorzej, ale "czemu by nie wysłać, skoro może być lepiej") i po kilku perypetiach z owym
@pytaks: Moje Q10 również trzyma jeden dzień, więc pewnie to wina baterii. Jakiś czas temu miałem wyjazd za granicę i po wyłączeniu tego co niepotrzebne (np. wifi oraz internet, a także zmiana z 4G na 2G) dało wynik trzech dni na jednym ładowaniu.
chyba sprzedam s5 i skusze sie na q20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Templariuuuusz: Miej tylko na uwadze, że BB OS niestety ma ograniczony dostęp do aplikacji z powodu błędu wynikającego z usług google. Poza tym bije andki na głowę :)
@Templariuuuusz: powiem ci tak szczerze od siebie, że jeśli potrzebujesz telefonu do codziennego użytku, czyli napisać maila, smsa, mmsa czy zadzwonić to okej, ale jeśli chcesz korzystać ze snapa, jakiś gierek czy innych rzeczy to nie bierz tego telefonu po prostu, bo później będziesz przeklinał go :) Jak chcesz brać coś z BB10 to Q20 albo Passporta.