Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Uzupełniłem dzisiaj pokedex o/


Parę fajnych ewolucji zrobiłem, kilka nowych wpisów do pokedexu. Między innymi Hitmonlee (ostatni wpis 1 generacji pomijając oczywiste regionalne i legendarne), Blissey, Tyranitar, Steelix. Do tego drugi Donphan (z jajecznego) i drugi Ursaring (z dzikiego).

Blissey będzie maksowana, Tyranitar także ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam @boa_dupczyciel bo chciał
Dryblas - #pokemongo 

Uzupełniłem dzisiaj pokedex o/
SPOILER

Parę fajnych ewol...

źródło: comment_4xRorczAmC5B9UtM5ETCN6OnKYUXS9Mg.jpg

Pobierz
  • 25
@Dryblas: O, mam Steelixa i Blissey z identycznymi atakami i nawet bardzo podobnym IV (tylko Steelix ma chyba koło 96-97%) i właśnie rozważałam, czy ataki się do czegoś nadają : D Steelixa z tymi atakami nie warto maksować?

Mój Donphan ma 100 IV, ale wyszedł z tackle/heavy slam, więc chyba nie ma sensu go rozwijać. Nie wiem w sumie.

Gratulacje Brzydala : D
@Ardwi: Dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Steelixa i Donphana nie warto w ogóle maksować, niezależnie od ataków. Mogą być użyteczni w walce przeciwko niektórym pokemonom, ale mają zbyt niskie maksymalne CP, żeby znaczyć cokolwiek w gymach, więc nie potrzebują maksowania.
@KisielBB: Ja bym nie robił i czekał na co najmniej 14, Boa kiedyś wrzucał posta pokazującego jaka jest różnica w CP przez ten atak, później tego poszukam.

@delirqa: Jak do tej pory złapałeś już tyle to myślę, że spokojnie ich nałapiesz trochę. Ja do tej pory słyszałem o jakichś 3 sztukach we Wrocławiu