Wpis z mikrobloga

#acca - rewelacyjny odcinek. Cieszę się, że cały poświęcono na pokazanie wydarzeń z przyszłości zamiast używaniu flashbacków. Dało to dużo odpowiedzi (parę dosyć niespodziewanych), dodatkowo dostaliśmy też sporo wglądu w kulturę, czy więzi powinności jakie oplatają rodzinę królewską oraz służących im ludzi. A piosenka przy fragmencie obrazującym historię przyjaźni Nino i Jeana - cudo. No i sam fragment gdy ten pierwszy dowiaduje się o wypadku kolejowym, absolutnie niesamowita robota jeżeli chodzi o kolory w tym epizodzie została odwalona. Do tego tytuł następnego jest bardzo intrygujący.

#onihei - a mówią, że parę łyków czegoś mocniejszego dobrze robi na przeziębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Historia dość prosta i lekka, po bardziej emocjonalnym poprzednim odcinku. Uwielbiam jak tytułowy bohater jest wielowymiarowy i bardzo , hmm, przedstawiony w ludzki sposób.

#kobayashisanchinomaiddragon - ta błyskawica w początkowej scenie i ogólnie scena jak z jakiegoś shounena XD Konkurs gotowania to czyste złoto XD Ile można wsadzić sakugi do komediowej serii? KyoAni znów pokazuje, że nie istnieje górna granica. I tym sposobem mamy ostatnią smoczycę zaprezentowaną. Sny Shotuy XD Kanna podłączona do ładowarki XD Zazdrosna Thoru XD

#anime
źródło: comment_1bpXkKXKFE5NAUwks6nj8waCEXDpRkMt.gif
  • 3
@jaqqu7: Acca leży i kisi się u mnie na twardzielu i nie wiem, czy zacząć. Czy ta seria jest poważna, czy też jest bardziej jak Code Geass bez mechów?
@vytah: Jeżeli lubisz political fiction, ale w bardziej przyziemnym wydaniu to polecam. Akcja rozwija się dość powoli by pozwolić zrozumieć cały kontekst polityczny i strukturę kraju, ale jak dla mnie jest to wszystko bardzo ciekawe. Tym bardziej, że raczej bardzo rzadko widuje się tego typu anime.