Wpis z mikrobloga

@NeonowyDemon: I kompletnie zepsuty system trafień, gdzie zarówno Ty możesz zadać wrogowi krytyka, jak i on Tobie. Szanuję jedynie za satyrę (chociaż co było satyrą, a co nie trudno powiedzieć) na temat starych Gundamów i różne odniesienia w grze które załapią jedynie kumaci. Żeby nie wymieniać wszystkich to: zaraz na początku można było dostrzec sypialnie podpisaną M. Kusanagi, a gdzie nie gdzie w grze można było natrafić na takie plakaty

W
Pobierz
źródło: comment_UfjpXGrO5qo4qZXmPMCIE5174JYerCdG.jpg
@paramedic44: grałam w to z 20 razy i zazwyczaj wybierałam drogę chyba Gabriela ta w której trzeba było powstrzymać admirała tylko dlatego ,ze była o wiele dłuższa. Co do szybu to często miałam problem z odpowiednim wpadnięciem do niego i wejściem na ten most :D
@NeonowyDemon: dziwne - zazwyczaj gog dostosowuje stare gry żeby działały na nowym sprzęcie :/

Ja specjalnie dlatego kupiłem tam Dungeon Keeper 2, bo tylko wersja z gog działa na win7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NeonowyDemon: ta gra. Jak nie miałeś akceleratora graficznego albo pełnego akceleratora graficznego (a nie tego czegoś od Ati co symulowało render 3D) - przejście pierwszej planszy było prawie niemożliwe. Gra strasznie zwalniała, a trzeba było biec przed siebie na czas..
Później dokupiłem VooDoo3 i było pięknie;)
@NeonowyDemon: ostatnio to sobie ściągnąłem żeby przypomnieć sobie nostalgię z dzieciństwa <3 aczkolwiek imho skakanie w szyb było spoko, dużo bardziej mnie sfrustrowało wcelowanie w ten wyciąg powietrza po tym jak pomagasz ziomeczkowi z shogo (?) we włamie i Cię #!$%@?