Wpis z mikrobloga

@marusia90: Tak na szybko do zrobienia to: tosty, spaghetti, zapiekanki. Jak ma ochotę na pierogi/pyzy to zawsze można kupić mrożonki. Jak masz w okolicy dostęp to zawsze możesz kupić pieczonego kurczaka, dokoptowac do tego ziemniaki i masz obiad xd

Nie wiem czego oczekujesz bo można połączyć kilka prostych składników i coś zrobić, a można też iść w mrożonki, a tych jest od groma, tylko trzeba się przejść do supermarketu.

Swoją drogą
@PlugawyBuntownik: No właśnie nie mam po drodze do baru mlecznego, a nie mam siły po pracy jeszcze się gdzieś szwędać. Właśnie wolałabym zrobić trasę sklep -> dom i coś wrzucić na żołądek :)
@2phonepiotrus: No właśnie o takie mrożonki mi chodzi, tylko że zwykle nie kupuję takich rzeczy (ale dziś umrę jak tego nie zjem). Wiem, że jest tego od groma, dlatego pytam o jakieś konkretne, żeby nie popsuć sobie
@marusia90: I ja się dołączę do tych, którzy mówią, że biedronkowe pyzy z mięsem są świetne. To prawda. Tylko ja akurat nie kupuję tych mrożonych, ale chłodzone. Szukaj ich w sekcji lodówkowej wśród gotowych dań. Producent to bodajże Amigos, po tym je rozpoznaję, bo nie mają żadnego logo na opakowaniu. W każdym bądź razie są super ;-P