Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem tę reklamę przed filmem w kinie. Tutaj bez napisów, ale angielski dość prosty chyba.

Czego oczekujecie po tagu #milionowamotywacja?

Ja myślę, że znalazłem swoją motywację. Oprócz kilku książek do których będę wracał w formie audiobooków jeszcze nie raz, takich jak np. Inteligencja emocjonalna - Daniel Goleman,
7 nawyków skutecznego działania - Covey Stephen R. czy
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Carnegie Dale... Kilku filmików motywacyjnych na gorszy moment, kilku filmów pełnometrażowych... Wydrukowałem sobie poniższy tekst, powiesiłem na ścianie nad komputerem i w momencie cięższej chwili czytam go i momentalnie czując, że jest o mnie, bo od dziecka nie brakowało mi talentu, dobrych ocen i oceniania mnie jako wybitnie zdolnego - siadam i #!$%@? dalej:

Persistence - nothing in this world can take the place of persistence.

Talent won't, nothing is more common than unsuccessful men with talent.

Genius won't, unrewarded genius is practically a cliché.

Education won't, the world is full of well-educated, broke fools.

Persistence and determination alone are all powerful!


Persistence will overcome any and all obstacles and resistance that life throws in your path.

A persistent man from humble beginnings who has a clearly defined and focused game plan is more powerful and more often than not will become more successful than any talented, over educated genius!


Źródło: Film McImperium - The Founder

Więc nie wiem co jeszcze mógłbym tu wrzucić, napisać. Może jakieś podsumowanie. Spis książek, filmów, filmików. Takie All in One. Ostatecznie i tak najlepsze zestawienie nie zrobi za Was tego co jest do zrobienia, więc... ;)
D3lt4 - Ostatnio widziałem tę reklamę przed filmem w kinie. Tutaj bez napisów, ale an...
  • 5
Czego oczekujecie po tagu #milionowamotywacja?


@D3lt4: na pewno nie spamu skrótów excelowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardziej tego typu wpisów

dzień dobry ponownie po kilku miesiącach, to świetny wpis dzięki cytatom, chyba też sobie wydrukuję, daję follow ponownie :)
@DFENS: No spoko, tylko czuję, że już wyczerpałem temat. Przeczytałem i przejrzałem chyba wystarczająco dużo materiałów i wystarczy, teraz pozostało działać. We wspominanych przeze mnie materiałach zostało powiedzianych chyba wystarczająco dużo różnych słów, są narzędzia, trzeba je wykorzystać. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to podsumowanie, zestawienie all in one.

Wczoraj moja różowa wystawiała faktury na kolejny miesiąc dla naszych klientów i w excelu robiła listy obecności dla pracowników i